"Žalgiryje" - A lygos sensacija Elivelto

zalgiris-vilnius.lt 2014-12-12 11:48:33 A lyga

Lietuvos čempionas Vilniaus “Žalgiris” savo gretas sustiprino vienu didžiausiu praėjusio Lietuvos čempionato atradimu tapusiu brazilu Elivelto Ribeiro Dantu.

Netrukus 23-ąjį gimtadienį švęsiantis puolėjas šiemet A lygoje pelnė 13 įvarčių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
 
“Esame labai laimingi, jog Elivelto, atmetęs užsienio klubų pasiūlymus, prisijungė prie “Žalgirio”. Jis puikiai atitinka profilį žaidėjo, kurio ieškojome atakuojančiai komandos grandžiai sustiprinti”, - sakė Vilniaus “Žalgirio” sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.
 
2014 metų sezonas “Žalgirio” naujokui buvo pirmasis Lietuvoje. Panevėžio “Ekrano” lyderiu tapęs futbolininkas mūsų šalyje sužaidė 34-erias A lygos rungtynes iš kurių tik vienerias pradėjo ne startinėje ekipos sudėtyje.
 
“Manome, kad Elivelto integracija į komandą neužtruks ilgai. Jis jau metus laiko praleido Lietuvoje, žino mūsų šalies stadionus ir futbolo specifiką”, - neabejojo Lietuvos čempionų sporto direktorius.
 
Darbštumu, staigumu bei gera kamuolio valdymo technika pasižymintis brazilas greitai patraukė “Žalgirio” dėmesį. Puikiai nuo pat sezono pradžios rungtyniavęs iki tol niekam nežinomas puolėjas aikštėje pranokdavo daugelį savo oponentų.
 
Net ir geležinę gynybą demonstravusiems žalgiriečiams būsimasis komandos draugas tarpusavio akistatose keldavo daugybę problemų.
 
“Stebėjome šį žaidėją nuo pat pradžių. Su kiekvienomis rungtynėmis, kurios dažniausiai tapdavo sėkmingais pasirodymais, jis vis labiau atkreipdavo mūsų dėmesį. Akylai stebėdami Elivelto jau sezono viduryje supratome, kad tai yra futbolininkas su labai dideliu potencialu.

Manome, jog  žaisdamas su pajėgesniais partneriais komandoje, Elivelto “Žalgiryje” gali sužibėti visai kitomis spalvomis”, - pirmuoju vilniečių naujoku džiaugėsi M. Nikoličius.
 
Klubo sporto direktorius atsikleidė, jog su brazilu pasirašytas ilgalaikis kontraktas, o artimiausiu metu bus pranešta ir apie dar kelis ekipą papildysiančius žaidėjus.
Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marelis (Lietuva) 12-12 12:25
17 0
sakyčiau labai nebloga naujiena. Laukiam daugiau gerų žinių. Bus įdomu pamatyti kaip Elivelto atrodys pas mus
Cituoti
ratipas
ratipas (BV Borussia Dortmund 09, Belgija) 12-13 13:11
3 0
Gal nevisai taip, bet panasiai. Turiu omenyje, kad tikrai yra kokiu neblogu Zalgiriui laisvu agentu ir pns. Jeigu pirks vien A lygos geriausius tai dominuos A lygoj kaip koks Bayernas (cia nieko blogo), bet mano nuomone tai nepades eikipai daug pasiekti Euopoje, o tai, kaip suprantu, yra pagrindinis Zalgirio tikslas siuo metu.
Cituoti
Respublik (Real Madrid C.F., Vilniaus Žalgiris) 12-12 18:11
3 0
Na tikrai puiki pradžia stiprinantis artėjančiam sezonui, žinant Žalgirio pajėgumą, žaidėjo motyvaciją ir kovingumą tikrai turėtų būti nebloga jėga priekyje, laukiame tolimesnių pirkinių ir aišku naujo trenerio paskelbimo ...
Cituoti
Marelis (Lietuva) 12-12 14:18
5 2
Freidgeimas nulis ? rimtai ? Kerla turbūt irgi nulis ? Aišku žiūrint su kuo lygint, bet a lygoj geresnių gynėjų reiktų gerai paieškot
Cituoti
AFC Ajax
AFC Ajax (AFC Ajax) 12-12 14:06
4 1
Kaip tik vakar apie ji Zalgirije pagalvojau... Great news!
Cituoti