Filipinuose pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos ir Filipinų futbolo federacijų © lff.lt

Šiomis dienomis Filipinuose viešintis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Filipinų futbolo federacija.

Filipinuose vykstančio oficialaus vizito metu abi šalys (Lietuvos futbolo federacijai atstovavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius ir I viceprezidentas Remigijus Daugėla) susitarė dėl abipusio bendradarbiavimo įtvirtinimo, kuris buvo užfiksuotas abiejų šalių parašais.

Lietuvos futbolo federacija buvo įtraukta į oficialų Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vizitą Filipinuose ir kartu su užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu ir Filipinų užsienio reikalų sekretoriumi Enrique A. Manalu dalyvavo dvišalės sutarties pasirašyme tarp Lietuvos ir Filipinų.

Tarp futbolo federacijų pasirašytos sutarties objektų – organizuojamos draugiškos rungtynės tarp nacionalinių rinktinių įvairiame lygmenyje, pradedant nacionaline vyrų rinktine ir baigiant jaunimo bei futsal rinktinėmis, taip pat organizuoti specialius seminarus, plėsti ir vystyti bendradarbiavimą futbolo trenerių renginime ir keistis žiniomis skirtingose srityse.

Tiek Filipinų, tiek Lietuvos futblo federacijos yra pateikusios paraiškas organizuoti 2025 metų Pasaulio moterų salės futbolo čempionatą.

„Labai džiaugiamės, jog praėjusiais metais prasidėjęs mūsų šalių federacijų bendradarbiavimas oficialiai buvo įtvirtintas parašais.

Labai svarbu nuolat plėsti savo partnerių ratą, esame įsitikinę, kad iš šios partnerystės naudos gaus abi šalys. Šiuo metu pagrindinė vizija yra matoma puoselėjant salės ir paplūdimio futbolą, tačiau ateityje, net neabejojame, šis bendradarbiavimas augs ir plėsis.

Taip pat malonu, jog šio susitarimo liudininku tapo ir Lietuvos užsienio reikalų ministras, o Lietuvos futbolo federacija bei Lietuvos krepšinio federacija buvo pakviestos vykti kaip oficialios Lietuvos užsienio reikalų ministerijos delagacijos narės.

Norime padėkoti ir Lietuvos Respublikos ambasadoriui Pietų Korėjoje, Mongolijoje ir Filipinuose Ričardui Šlepavičiui už jo tarpininkavimą organizuojant federacijų sutarties pasirašymą“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Primename, kad pirmasis šalių susitikimas įvyko dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, jau tada buvo aptartos galimos bendradarbiavimo galimybės ir bendri dvišaliai projektai.

„Galima tik dar kartą priminti, jog Filipinai yra šimtamilijoninė rinka, susidomėjimas futbolu čia yra didžiulis, tad matome čia potencialą tiek sportiniam, tiek ir komerciniam augimui“, – sakė LFF vadovas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB