Čempionų lygos spektaklis Paryžiuje baigėsi „Barcos“ pergale © scanpix.lt nuotr.

UEFA Čempionų lyga toliau lepina futbolo sirgalius grandų rungtynėmis.

Trečiadienį pirmajame ketvirtfinalio etapo mače Paryžiaus „Saint Germain“ komanda namuose priėmė „Barcelona“ klubą.

Permainingose ir įvarčių kupinose rungtynėse pergalę 3:2 šventė katalonų ekipa.

Rungtynių pradžioje aktyviau žaidė šeimininkai, bet O. Dembele ir M. Asensio bandymai pasižymėti baigėsi nesėkme.

Kėlinio viduryje sublizgėti mėgino L. Yamalis, bet jo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išmušė gynėjas.

37–ąją min. krito pirmasis susitikimo įvartis – Raphinha nesulaikomu smūgiu suteikė svečiams trapų pranašumą (1:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo PSG ekipos atakomis, kurios buvo vainikuotos dviem įvarčiais. Iš pradžių kamuolį į vartus tarp trijų priešininkų pasiuntė O. Dembele (48 min.), o po kelių akimirkų savo progą išnaudojo ir Vitinha (2:1).

Svečiai nesutriko – po keitimo aikštėje pasirodęs Pedri iškart atliko puikų perdavimą Raphinhai ir pastarasis išlygino skirtumą (2:2).

Tai nebuvo paskutinis mačo įvartis – 77–ąją min. A. Christensenas kampinio metu galva nukreipė kamuolį į vartus (3:2).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 16 dieną Barselonoje.