„Manchester United“ turėjo vargo su „Premier“ lygos autsaideriais © AFP nuotr.

„Manchester United“ ekipa turėjo pasistengti prieš „Premier“ lygos autsaiderius.

Namuose Eriko ten Hago auklėtiniai 4:2 palaužė „Sheffield United“ futbolininkus.

Po Andre Onana klaidos 35-ąją minutę Jaydenas Bogle vedė svečius į priekį. Prieš petrauką rezultatą išlygino Harry Maguire'as.

„Sheffield United“ po pertraukos nepasidavė – 50-ąją minutę jie vėl persvėrė rezultatą, šįkart po Beno Breretono Diazo įvarčio.

Žodį galiausiai tarė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Bruno Fernandesas, kuris 61-ąją minutę lygino rezultatą nuo 11 m žymos, 81-ąją minutę tolimu smūgiu išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį.

85-ąją minutę Rasmusas Hojlundas po Fernandeso perdavimo uždarė rungtynes.

„Wolves“ 0:1 „Bournemouth“

„Crystal Palace“ 2:0 „Newcastle“

• Ghhmm

Maguire būtų mano startinis CB siam sezone. Tikrai gerai dirba, ondar ir įvarčius kalt pradėjo.