Pirmajame Čempionų lygos pusfinalyje – „Bayern“ ir „Real“ lygiosios © imago-images nuotr.

Antradienį futbolo gerbėjai sulaukė tikro futbolo deserto.

Pirmajame Čempionų lygos pusfinalio etapo mače Vokietijoje susitiko Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ klubai.

Permainingos rungtynės „Allianz“ arenoje baigėsi lygiosiomis 2:2.

Jau pačią pirmą minutę L. Sane turėjo galimybę pasižymėti, bet užtikrintai sužaidė „Real“ vartininkas A. Luninas.

6–ąją min. savo laimę pabandė H. Kane'as, o 12–ąją – J.Musiala, bet rezultatas nepasikeitė.

24–ąją min. T. Kroosas atliko puikų perdavimą Viniciui, kuris nuginklavo M. Neuerį – 0:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu „Bayern“ žaidimu. 53–ąją min. L. Sane meistriškai prasiveržė link „Real“ vartų ir galingu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.

57–ąją min. J. Musiala buvo pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 m baudinį, kurį užtikrintai realizavo H. Kane'as – 2:1.

Vis dėlto vokiečiams nepavyko išlaikyti trapios persvaros – 83 min. K. Min-jae prasižengė prieš Rodrygo ir 11 m baudinį stojęs mušti Vinicius nesuklydo –2:2.

Atsakomasis mačas gegužės 8 dieną bus žaidžiamas Madride.