Čempionų lyga: baudinių serijoje „Real“ nukarūnavo „Man City“ ekipą © AFP nuotr.

UEFA Čempionų lygoje vyko dviejų grandų grumtynės – Mančesterio „Etihad“ stadione ietis surėmė „Man City“ ir Madrido „Real“ klubai.

Pirmasis ketvirtfinalio etapo susitikimas Ispanijoje buvo pasibaigęs lygiosiomis 3:3.

Rungtynės prasidėjo šaltu dušu šeimininkų komandai. 12–ąją minutę Rodrygo sugebėjo nuginkluoti Edersoną ir suteikė „Real“ trapų pranašumą – 0:1.

„Man City“ iš karto bandė spausti varžovus ir išlyginti rezultatą.

17–ąją min. E. Haalandas smūgiavo galva, 27–ąją min. galimybę turėjo K. de Bruyne, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje išliko tokia pat – anglai puolė, o ispanai stengėsi nepraleisti įvarčio.

70–ąją min. J. Grealisho smūgį sulaikė A. Luninas. Galiausiai 76–ąją min. „miestiečiai“ pasiekė savo – po A. Rudigerio klaidos K. De Bruyne suvaldė atšokusį kamuolį ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Antrasis kėlinys taip ir baigėsi – komandos privalėjo žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu įvarčių pelnyta nebuvo ir serijos laimėtojas sprendėsi 11 m baudinių serijoje.

Pirmasis „loterijoje“ suklydo „Real“ saugas L. Modričius, tačiau ispanus gelbėjo A, Luninas, kuris atrėmė B. Silvos ir M. Kovačičiaus smūgius.

Likę žaidėjai serijoje neklydo – pergalę 3:2 šventė „Real“ komanda, kuri pusfinalyje susigrums su Miuncheno „Bayern“ klubu.