PSG pasismagino su „Lorient“ klubu © AFP nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate PSG klubas svečiuose, rezultatu 4:1, sutriuškino „Lorient“.

Payžiečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Ousmane‘as Dembele. Po trijų minučių rezultatą padvigubino Kylianas Mbappe.

60-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė ir dubliu pasižymėjo K. Mbappe. 73-ąją minutę paguodos įvartį šeimininkams įmušė Mohamedas Mamba. 90-ąją minutę O. Dembele įmušė antrąjį įvartį šiame susitikime.

PSG likus 4-iems turams tvirtai pirmauja Prancūzijos čempionate.

***

PSG žvaigždė Kylianas Mbappe šiame sezone rungtyniauja nuostabiai.

Per 43-ejas rungtynes visuose turnyruose prancūzas įmušė 43 įvarčius. Taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

• jjjjj

pagalvojus zaidejas neitiketinas, kazkoki nabagu kaimo kluba iki cempionu lygos pusfinaliu ir finalu isveda 3 karta per 5 sezonus, tik 2 metus prie gnomo sutraukos teko trauktis po top 16. neisivaizduoju kas ta sutrauka gali vertint kaip padedanti klubo rezultatam