W. Sneijderis: "Galėjau tapti Messi ir Ronaldo lygio žaidėju"

Vasarą futbolo batelius ant vinies pakabinęs Wesley Sneijderis nesigaili dėl nieko savo karjeroje, nors ir pripažįsta, kad įdėjęs daugiau pastangų dabar galėjo būti minimas kartu su Cristiano Ronaldo ir Lioneliu Messi.

W. Sneijderis, per savo karjerą vilkėjęs Madrido "Real" ir Milano "Inter" marškinėlius, geriausia savo karjeros futbolą žaidė 2010 metais, kai su "Inter" laimėjo "treble", o su Nyderlandų rinktine pasaulio čempionate nužygiavo iki finalo.

"Turiu būti atvirtas ir pripažinti, kad galėjau buvo minimas viename sakinyje su Messi ir Ronaldo, jeigu būčiau savo profesijai atsidavęs visu 100 procentų", – bendraudamas su "Fox Sports" sakė Nyderlandų legenda.

"Visgi aš to nenorėjau daryti pats ir visiškai dėl to nesigailiu. Turėjau visas galimybes tapti tokiu (geriausiu pasaulyje – red.), tačiau paprasčiausiai neturėjau noro to siekti.

Mėgavausi savo karjera tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Laimėjau visus įmanomus klubinius trofėjus, todėl neturiu dėl ko apgailestauti. Visą laiką buvau ekipos žaidėjas ir man patiko būti sėkmingos komandos dalimi.

Žmonės vis dar kalba, kad 2010 metais turėjau laimėti "Auksinį kamuolį", tačiau aš jiems pakartoju, jog laimėti Čempionų lygą buvo gerokai maloniau nei sulaukti bet kokio individualaus apdovanojimo.

Žinoma, tai galėjo būti vyšnia ant torto viršaus, tačiau aš esu pakankamai patenkintas tuo, kad žmonės supranta, jog turėjau laimėti šį apdovanojimą", – pasakojo W. Sneijderis.

Įvertinimas: 14 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 11-21 13:41
46 14
Kažkaip juokingai skamba: "galėjau, bet nenorėjau".
Cituoti
 ManUTD! 11-21 14:00
35 7
Tokie kaip Messi,taip gimstama,sutinku. Tokie kaip Ronaldo - tampama. Jis yra profesianalumo pavizdys,kuriuo turetu sekti visi,kas siekia kazko savo karjeroje. Tikrai nenuvertinu ir Messi pastangu,bet jis turi ta talenta,bet ji dar reikia isdirbti,kad galetu buti ten,kur yra dabar.
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 11-21 15:15
4 6
Juokina mane tokios kalbos. Kiekvienas čia komentuojantis drąsiai galėjo būti RONALDO 2.0 ar Messi 2.0 tik vieni dėjo milžiniškas pastangas treniruotėse kiti tinginiai, traumų maišai
Cituoti
Matt Miles (F.C. Internazionale Milano, Leicester City FC) 11-21 16:54
10 26
Nu Messio lygi galejai pasiekt,bet futbolo dievo Cristinos be sansu be sansu
Cituoti
 Nelegalass10 11-21 13:39
26 54
Nu cristinos lygi galejai pasiekt,bet futbolo dievo Messio be sansu be sansu ))
Cituoti