"Vėtrą" papildė gruzinas M.Merlani

2005-08-20 13:07:00
Kaip praneša oficiali Vilniaus "Vėtros" klubo svetainė, vakar buvo pasirašyta sutartis su Gruzijos WIT "Georgia" klubu dėl visų metų šalies rinktinėms atstovavusio vartininko %p03849 persikėlimo į sostinės ekipą.

24 metų Merlani nuo rugpjūčio pradžios dalyvavo komandos peržiūroje, vėliau prie jo prisijungė ir ukrainietis Sergejus Khistevas, tačiau pastarasis po sveikatos ir fizinių testų patikrinimų buvo išsiųstas namo. Tuo tarpu gruzinas pasirodė pakankamai sėkmingai ir dabar oficialiai papildė "Vėtros" ekipos gretas.

Šį "Vėtros" ekipos žingsnį nulėmė nevisada patikimas dabartinio vartininko Ramūno Merkelio žaidimas. Nors komanda, neskaitant rungtynių su "Ekranu", įvarčių praleido nedaug, ekipos vadovybės R.Merkelio žaidimas netenkino, o kadangi atsarginiam vartininkui Arvydui Kacinkevičiui yra vos 18 metų, "Vėtros" treneris S.Borovskis iki šiol taip ir nesuteikė jam galimybių žaisti stipriausiame Lietuvos čempionate.

Naujasis komandos vartininkas jau užregistruotas kaip "Vėtros" žaidėjas, ir, gali būti, jog jis Lietuvos čempionate debiutuos jau šiandien 24-ojo turo "A lygos" rungtynėmis prieš "Kauną".
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.