V. van Dijkas: "Čempionatui atsinaujinus, padovanosime fanams "Premier" lygos trofėjų"

Dėl koronaviruso sustojęs futbolo pasaulis paveikė ir "Premier" lygą, kuri savo sezoną sustabdė bent iki balandžio pradžios.

Tiesa, nėra aišku, ar tiek laiko užteks, kad būtų galima ir vėl saugiai vykdyti rungtynes, o taip pat neatmetama galimybė, kad sezonas bus anuliuotas.

Vis tik realesnė tikimybė yra ta, kad "Premier" lygos komandos kovas užbaigs tuščiuose stadionuose. Tokio scenarijaus baiminasi "Liverpool" gynybos ramstis Virgilas van Dijkas, kurio komanda pirmuoju lygos trofėjumi turėtų džiaugtis be savo fanų.

"Jei laimėsime titulą tuščiame stadione be savo fanų, tuomet tai nebus taip emocinga.

Akivaizdu, jei "Anfield" stadione nebus žiūrovų, tai bus stiprus smūgis mums, nes niekas nenori žaisti be fanų.

Vis tik mes turime susitaikyti su sprendimais, kurie yra ir bus priimti, tačiau galiu garantuoti, kad čempionatui atsinaujinus, padovanosime savo fanams "Premier" lygos trofėjų", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo V. van Dijkas

Įvertinimas: 8 5

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 03-16 19:16
3 0
Neseku EPL'o visiskai, bet vien i lentele pasiziurejus akivaizdu kad LFC cempionai net jei nesustabdzius sezono pralaimetu visas likusias rungtynes. Net PSG fermeriu lygoj taip toli neatitruke.
Cituoti
 Sidney Cosby 03-16 12:54
6 4
Gaila , kad Alisonas gavo trauma , bet nieko nepadarysi, teks laukt kito sezono , butu buve maloniau Premier lygos trofeju , papuost champ lyg trofejum
Cituoti
Elgo
 Elgo (FC Barcelona) 03-16 13:35
3 7
Kur straipsnis apie Ronaldo viešbučius?
Cituoti