"Stumbro" merdėjimas tęsiasi: klubas atsisakė žaisti A lygos rungtynes

2019-06-15 19:11:12 A lyga FC Stumbras

Finansinių problemų turintis Kauno "Stumbras" šeštadienį atsisakė žaisti A lygos rungtynes su "Palanga". Kauno klubas savo pranešime teigė, kad toks sprendimas priimtas dėl palaikymo trūkumo iš  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pusės.

"Kauno Stumbras šiandien neketina žaisti A lygos rungtynių. Taip yra dėlto, jog klubas nesulaukia palaikymo iš Lietuvos futbolo federacijos, šiuo klubui sunkiu metu", - savo "Facebook" paskyroje rašė "Stumbras".

Į tokį kauniečių pareiškimą greit sureagavo ir LFF, kuri išleido pranešimą, kuriame teigiama, kad federacija stengėsi padėti didžiulių skolų slegiamam klubui.

"Šiuo metu "Stumbro" klubas turi 20 tūkst. eurų skolų federacijai, tačiau, nepaisant to, mes stengėmės jiems pagelbėti. Pavyzdžiui, birželio 15 d. rungtynes klubui buvo leistos žaisti nemokant už stadioną nuomą. Birželio 16 dieną turėjusios vykti rungtynės tarp "Žalgirio B" ir "Stumbro B" dublerinių komandų buvo nukeltos į rugpjūčio 20 dieną dėl sudėtingos "Stumbro" klubo situacijos. Ieškome būdų, kaip padėti klubui, tačiau už varžybų sportinių kriterijų įgyvendinimą yra atsakingas pats klubas", - teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kauno klubo nedalyvavimą birželio 15 dienos rungtynėse išnagrinės LFF Drausmės komitetas, kuris priims atitinkamas sankcijas vadovaujantis LFF Drausmės kodeksu.

Anot LFF vadovo, artimiausiu metu federacija priims sprendimus dėl susidariusios bendros „Stumbro“ situacijos: "Paskutines dvi savaites kalbamės su klubu, tačiau konkretaus ir įgyvendinamo veiksmų plano mes iš jų pasigendame. Dabartinė situacija smukdo tiek klubo, tiek lygos prestižą, todėl imsimės atitinkamų veiksmų."

Priminsime, kad "Stumbras" liepos mėnesį turėtų startuoti UEFA Europos lygos atrankos turnyre. Panašu, kad klubas iki tol gali ir neišgyventi.

Įvertinimas: 2 6

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Alucard
Alucard (Real Madrid C.F., Brazilija) 06-15 21:01
24 1
sunku suvokti, kaip 20k skolos, profesionaliam futbolo klubui yra neikandamos. gaila tiesiog Lietuvos futbolo.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 06-15 19:28
19 6
baisulines skolos.. 20 tukst.. ir is tikro keista kaip sita lyga isvis gyvuoja - susidomejimas nulinis, kazin ar gauna kokiu pajamu apskritai..
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 06-16 07:58
7 0
20K tai čia tik įsiskolinimas federacijai. kiek dar įsiskolinęs Stumbras žaidėjams, tiekėjams, darbuotojams, paslaugų teikėjams ir kt. neaišku. jie gi jau kelis mėnesius žaidėjams algų nemoka, maitinimo nerteikia (nors priklauso pagal kontraktus), už stadioną nemoka. Manau realios Stumbro skolos yra penkiaženklės.
Cituoti