Skambiai sezoną atidaręs Solskjaeras: "Yra kur tobulėti"

Ole Gunnaro Solskjaero pasitikėjimas jaunimu atnešė vaisių jau pirmoje sezono dvikovoje – jo diriguojama "Manchester United" pasirodymą "Premier" lygoje pradėjo triuškinančia pergale rezultatu 4:0.

Londono "Chelsea" ekipai už klaidas nedovanojęs "Man Utd" parodė savo naująjį veidą, kuris nudžiugino strategą iš Norvegijos.

"Mes suradome būdą, kuriuo norime žaisti ir kuriuo tikime", – teigė Solskjaeras. – Dabar lieka sulaukti kitų rungtynių ir vėl padaryti tą patį".

"Mes rizikavome, tačiau neturėjome kito pasirinkimo. Visada rizikinga taip žaisti, tačiau šiandien buvome apdovanoti už drąsą.

Esame proceso kūrime. Žinome, kad mūsų produktas dar nėra pagamintas, todėl turime jį gerokai tobulinti", – pridūrė futbolo specialistas.

Įvertinimas: 8 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-12 14:05
11 0
Man asmeniškai rungtynės buvo pasaka.. Labai malonu buvo žiūrėti bissaka ,maguire gerai įsiliejo jie į komandą .
Cituoti
 ManUTD! 08-12 12:24
12 4
Smagiausias vaizdas buvo,kaip po 11m atbego Marcus’o sveiktinti Perreira,Lingard’as,Pogba,Mctominay. Beveik puse komandos akademijos,tas labiausiai dziugina. Salia Bissaka,Martial,tas pats Maguire ir supranti,kad komanda jauna,perpsepktyvi ir viskas pries akis. OGS jaunimu kliauniasi ir tas mane labiausiai patinka. Dar Gomes’a ir Greenwood’a intengruoti ir tikiuos,jog ateis auksiniai laikai,kaip buvo prie DB,PS,GN,DY,AC ir visu kitu legendu!
Cituoti
 ManUTD! 08-12 13:29
5 0
Tu labiau pats panasus i kosmonauta. Kaip tu sugebi palygint Evertona ir CP? Jie pasiruosima ilgensi turejo ir galejo komandos dirbt ties savo zaidimu,o MU ir Che daugiau nei puse komandos zaide uz savo rinktines,kas labai stipriai paveikia pasiruosima komandos ir tai atsiliepia kokybei,zaidimo broko isaugimu. Pagalvok pries rasydamas apie esminius faktus,nes kitus vadindamas kosmonautais,pats labiau pasirodai kosmonautu,su savo nelogiskais ir neapgalvotais palyginimais.
Cituoti
 Blue blood 08-12 15:23
2 6
Kokia pasaka velniai pilni klaidu tik Chelsea nepasiseke pramusti vartininko
Cituoti