Sensacija: Peru sutriuškino Čilę ir žengė į "Copa America" finalą

lrytas.lt 2019-07-04 08:11:43 Copa America Čilė Peru

Garsusis brazilų „Maracana“ stadionas, kuris talpina 79 tūkstančius sirgalių, jau laukia dviejų šių metų Pietų Amerikos čempionato finalininkų – Brazilijos ir Peru. Antrame pusfinalio mače ketvirtadienį Peru rinktinė, kuri buvo laikoma poros autsauderė, netikėtai sutriuškino Čilę 3:0 (2:0).

Šių rungtynių baigtis paaiškėjo jau pirmame kėlinyje, kai Edisonas Floresas 21 minutę pelnė pirmąjį įvartį, o 38 min. skirtumą padvigubino Yoshimaras Yotunas.

Čilė darė viską, kad tik sugebėtų susigrąžinti iniciatyvą – mušė net 19 smūgių į varžovų vartų pusę (Peru – tik 9), perėmė kamuolio valdymo kontrolę – 66 procentus laiko čiliečiai jį valdė, tačiau įvarčio nepelnė.

Baigiantis mačui, per teisėjo pridėtą laiką Jose Paulo Guerrero įkalė paskutinė vinį į Čilės rinktinės karstą.

Tai buvo jau 13-asis šio 35-erių žaidėjo įvartis žemyno čempionatuose ir jis pagal įvarčių skaičių žengė į penktąją vietą. Peru atstovas įvarčiais susilygino su argentiniečiu Gabrieliu Batistuta.

Peru vos ne vos prasimušė į pusfinalį, po 11 metrų baudinių įveikę Urugvajų.

Liepos 7 dieną finale dėl trofėjaus kausis Peru ir Brazilija. Pastarieji 2:0 nugalėjo Argentiną ir po 12 metų pertraukos varžysis dėl trofėjaus.

Kovoje dėl trečios vietos Čilė susikaus su Argentina.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-04 10:33
20 8
Peru jau per WC pernai labai simpatiškai atrodė. Ir dar vienas faktas, kad Pietų Amerikoje nėra silpnų komandų. Sirgsiu už juos finale
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 07-04 09:41
10 0
Peru vartininkas tiesiog wow !
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 07-04 09:45
13 4
Tikėjausi iį tiesų, kad rezultatas bus atvirkščiais 3:0. Dar žiūrėkit bus bajeris, jei jie iškovos taurę. Tereikia atstovėti iki penalkių, o ten šansai geri Juk taip jau buvo N kartų kitose čempose, kaip pvz su graikais ar danais.
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 07-04 10:20
6 3
Na manau , kad brazilai ims taurę. Aišku nenuvertinu Peru , nes įveikti čempionus 3:0 tikrai yra ką veikti.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 07-04 10:21
7 7
KosTmosas Ir dar be Fanfaro visą turnyrą daužo, gal išbėgs kaip Sabonis į aikštelę finale, vapše pasaka būtų Įdomi detalė, kad juos treniruoja aukšto lygio argentinietis, daužė su Velez, dabar su Peru. Kodėl Argentina į tokius nežiūri tiesa slypi kažkur anapus, visokius iš gatvės samdo *** .iat
Cituoti