Oficialu: J. Mourinho stoja prie "Tottenham" vairo

Londono "Tottenham" trečiadienio rytą pranešė, kad naujuoju komandos treneriu oficialiai tapo Jose Mourinho. 

Portugalas su Šiaurės Londono klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki 2023 metų vasaros.

J. Mourinho jokios komados netreniravo nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio, kuomet buvo atleistas iš "Manchester United". Portugalas taip pat yra treniravęs tokius klubus kaip "Porto", "Real", "Chelsea" ar "Inter".

Per ilgą savo karjerą strategas yra po tris kartus triumfavęs "Premier" be "La Liga" pirmenybėse, po du kartus į viršų kėlė Čempionų lygos bei "Serie A" trofėjus. Paskutinį savo titulą portugalas iškovojo "Man Utd" klube, kai 2017 metais triumfavo Europos lygoje.

J. Mourinho taip pat net keturis kartus buvo pripažintas geriausiu metų treneriu pasaulyje.

"Labai džiaugiuosi, kad galiu prisijungti prie klubo su tokia istorija bei puikiais fanais. Tiek pagrindinės komandos, tiek akademijos kokybė mane išties žavi. Labai norėjau dirbti su šiais žaidėjais", - po sutarties pasirašymo kalbėjo J. Mourinho.

Portugalas "Tottenham" klube pakeitė Mauricio Pochettino, kuris buvo atleistas antradienį.

 

 

Įvertinimas: 5 11
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


My Solskjaer
My Solskjaer 11-20 11:41
55 4
Kur jau kur, o prie Tottenhamo vairo jo nesitikėjau pamatyti.
Cituoti
gud 11-20 09:51
66 30
Ponas nuotykis į Tottę. Nuoširdžiai užjaučiu ir tuo pačiu džiaugiuosi, kad neatsiras netyčia prie Realo vairo šita beždžionė su granata. Aš net nenustebčiau jeigu trumpam laikotarpy Totte stipriai atsigautų, net nenustebčiau, kad žiemos lange duos biudžetą pasišvaistyt. Bet jau kitą sezoną matysim įprastą vaizdą: kalti teisėjai, kalti žaidėjai, kalta vadovybė, kad nedavė 500mln transferams, durną autobuso taktiką, bedantį puolimą ir t.t.
Cituoti
 Bebraas (Manchester United FC) 11-20 12:18
34 3
Ypatingasis gryžta su naujom įdėjom, naujom taktikom, Žiozė išsikvėpęs, tikėkimes, kad pritaps prie Tott, man tik patinka Žiozės vienas dalykas : jam nesvarbu, kas tu toks, autoritetas, ar ballon d'oras :-D supjovėi grybą - sėdi ant suolo :-D o šiaip nieko prieš jį neturiu, žmogus dirba savo darbą, titulai šneka už save, tik kaip jau kažkas minėjo, kad pamatyti Žiozė už Spursų vairo tikrai nesitikėjau, bombų bomba :-D
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 11-20 10:43
27 3
Pipėc, o šito tai nesitikėjau....
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 11-20 10:08
23 2
Įdomu, kaip seksis jam čia. po tiek laiko keista, bet kaip su tokiu biudžetų įdomu ką jis padarys.
Cituoti