"Monaco" sulaukė pastiprinimo

2004-03-16 16:51:00
Prancūzijos čempionato lyderis "Monaco" klubas sulaukė pastiprinimo. Po traumų vėl treniruotis pradėjo du pagrindinės sudėties žaidėjai, Ludovicius Giuly ir Sebastienas Squillaci.

Šie žaidėjai dėl traumų praleido keletą pastarųjų "Monaco" rungtynių, tačiau dabar jau yra visiškai pasiruošę rungtyniauti ir neketina praleisti ateinančią savaitę vyksiančių UEFA Čempionų Lygos rungtynių su Madrido "Real".

"Monaco" kapitonas Giuly jau pilnai atsigavo po pėdos lūžio, o tuo tarpu jo komandos draugas Squillaci išsigydė kojos traumą.

Pirmosios rungtynės, kuriose jie jau turėtų žaisti, gali būti šį trečiadienį vyksiančios Prancūzijos traurės ketvirtfinalio rungtynės su antrajame divizione rungtyniaujančiais "Chateauraux" futbolininkais.

Jei Guily ir Squillaci neišbėgtų į aikštę šiose rungtynėse, jie tikrai rungtyniautų savaitgalio mače su "Sochaux" ir taip pasiruoštų Čempionų Lygos varžyboms.

"Monaco" treneris Didier Deshampsas ypač džiaugiasi vienų iš pagrindinių savo žaidėjų sugrįžimu, kadangi lemiamomis sezono akimirkomis komandai reikia visų pajėgiausių futbolininkų.
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.