M. Pochettino tikisi dirbti "Tottenham" klube "dar bent penkerius metus"

Pastaruoju metu daug kritikos sulaukiantis Londono "Tottenham" treneris Mauricio Pochettino trauktis iš pareigų neketina. Priešingai - argentinietis pareiškė, kad tikisi likti šiaurės Londono klube dar mažiausiai penkis sezonus.

"Premier" lygos sezoną vangiai pradėjusi "Tottenham" komanda per 7 turus surinko 11 taškų. Šią savaitę "Spursai" buvo pažeminti Čempionų lygoje, kai namie 2:7 neatsilaikė prieš Miuncheno "Bayern".

Artėjant "Premier" lygos savaitgalio turui M. Pochettino vylėsi, kad pralaimėjimas "Bayern" privers jo auklėtinius dirbti bei stengtis dar sunkiau ir susigrąžinti tarpusavio supratimą.

Šeštadienį "Tottenham" svečiuose kovos prieš "Brighton" komandą.

"Pirmadienį aš buvau geriausias, o antradienį jau tapau blogiausiu. Tokia realybė, kai pralaimi ir negali savęs apginti. Jau penkerius su puse metų kiekvienoje spaudos konferencijoje mes kalbame apie mano ateitį. Esu pasiruošęs šiame klube praleisti dar bent penkerius metus", - penktadienį tradicinėje spaudos konferencijoje pareiškė M. Pochettino.

"Futbolas tai žaidimas, kuriuo reikia mėgautis. Kai nelaimi - sunku mėgautis, tačiau nereikia kurti dramos, - tęsė 47 metų argentinietis. - Todėl mes nesiruošiame kurti dramos."

Paklaustas, ar pralaimėjimas penkių įvarčių skirtumu "Bayern" buvo žemiausias jo karjeros Londone taškas, M. Pochettino sakė: "Nemanau. Jei kalbėtume tik apie rezultatą - taip. Tačiau per tą penkmetį tikrai turėjome ir prastesnių rungtynių žaidimo prasme."

"Tottenham" gerbėjai laukia, kada jų palaikoma komanda sugrįš į pergalių kelią. O tuo metu per 7 turus "Spursų" atsilikimas nuo "Premier" lygos lyderio "Liverpool" jau išaugo iki 10 taškų.

"Turime judėti į priekį ir būti pasirengę kiekvienoms rungtynėms. Privalome pasistengti demonstruoti geriausią žaidimo kokybę, sezonas juda į priekį ir mūsų tikrai nelauks. Nereikia užsidaryti trims dienoms namuose ir verkti. Dabar mums reikia staigių veiksmų, laikytis savo idėjų ir tapti stipresniais, nei buvome iki šiol", - tvirtino M. Pochettino.

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 10-05 01:39
1 3
Nieko jis nesitiki ir pasiruose begti nuo pauksiu pulko )
Cituoti
AA (Bayern Munich FC, Vokietija) 10-05 08:57
0 3
geriausiu niekada nebuvai,bet stadiono stadybas klubas dar ilgai pajus.
Cituoti