L.Messi, C.Ronaldo ir J.Guardiola paaukojo milijonus kovai prieš virusą

2020-03-25 10:52:50

Garsiausi pasaulio žaidėjai skyrė dideles pinigų sumas kovai prieš plintantį koronavirusą.

"Barcelona" ekipos lyderis Lionelis Messi paaukojo 1 mln. eurų Barselonos miesto ligoninei, apie tai patvirtino ir oficialus gydymo įstaigos socialinio tinklo puslapis.

Savo gerą širdį pademonstravo "Man City" vyr. treneris Josepas Guardiola, skyręs tokią pat sumą šio Katalonojis miesto ligoninei.

Turino "Juventus" puolėjas Cristiano Ronaldo ir jo agentas Jorge Mendesas paaukojo 1 mln. eurų trims Portugalijos gydymo įstaigoms, pirkti gyvybiškai svarbią įrangą.

Įvertinimas: 6 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Edas090
Edas090 (Liverpool FC, Lietuva) 03-25 11:50
17 0
Tai pala pala, pyksti labiau dėl to, kad Ispanai ir Portugalai aukoja milijonus, ar dėl to, jog lietuviai neaukoja?
Cituoti
 armanduxx (FC Barcelona) 03-25 12:19
6 1
Ka tu čia kliedi, biški apsišviesk, lietuvos įmone gamina reagentus ir stumdo amerikiečiams, o mes pučiam reagentus iš kinijos.. Visko yra pilna, tik pirk, tik ne visi turi tiek pinigu. Pirmenybe daugiausiam pasiuliusiam. Verslas. Tu antsnukiu irgi visur pilna, ne visi pasirenge tiek pinigu išleisti. Taigi galu gale laimi turtingiausias. Pinigai čia didžiausia svarba daro, lietuva negali pasiskolinti 100 milijardu, nes pasibaigus koronai teks dirbti ir geriausius darbus už juokingas kapeikas.
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 03-25 12:02
2 7
Aš nepykstu paprasčiausiai juokinga. Visas pasaulis susiduria ne su pinigų stygius problema o prekių ir pinigai čia nėra problema. Esant reikalui Ispanai ar Italai gale ir Lietuva pirktų nors ir po 5x didesnę kainą jei tik būtų. RONALDO Meesi tai atskiri prekės ženklai kurių populiarumas priklausomas nuo visų mūsų labai simboliška vėliau atsiimti va jie nepagailėjo pinigų ir paaukojo nors niekas neužduoda klausimo kas bus daroma kas bus perkama todėl ir sakau tai tik glamurinės antraštės. Žinoma sveikintinas dalykas nelaimės atveju padėtį vieni kitiems o lietuvos žvaigždunus net liūdna kalbėti jei toks Jankunas ar tas pats Valančiūnas neįgalūs atverti pinigines labdarai daug apie juos pasako
Cituoti
 barcelona 1989 (FC Barcelona) 03-25 14:30
0 10
Pedalas ant tiek biednas kad su agentų į skladke mėtėsi kad paaukoti ir kad didesnė suma atrodytu
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 03-25 11:37
0 17
Keistuoliai. Pinigų Ispanams Italams mažiausiai trūksta paprasčiausiai nėra rinkoje kur įsigyti reikiamų priemonių nes visas pasaulis bando įsigyti. Svarbus žingsnis atkreipiant dėmesį kad būtina padėti bet toji parama realaiai tik bukas viešųjų ryšių triukas aišku mūsų žvaigždunams paaukoti nors 10k misisija neįmanoma
Cituoti