L. Messi atskleidė, kada ir kur planuoja baigti karjerą

2019-10-10 10:33:52 Lionel Andres Messi FC Barcelona

"Barcelona" gerbėjai gali būti ramūs – Lionelis Messi savo paskutinius karjeros žingsnius padės "Camp Nou" stadione.

Bendraudamas su Katalonijos radijumi 32-ejų metų futbolininkas atskleidė, kad karjerą ketina užbaigti "Barcelona" klube, o iki šio momento jam liko žaisti dar bent ketveri metai.

"Su kiekviena diena darosi aišku, jog karjerą noriu baigti čia", – sakė argentinietis.

"Šis klubas man reiškia labai daug, tačiau čia taip pat yra laiminga mano šeima. Nenoriu, kad mano vaikams tektų kažkur keliauti ir nutraukti ryšius su draugais.

Aš jau žinau šį jausmą, kai teko palikti Argentiną ir atvykti į Barseloną. Nenoriu, kad jie patirtų tą patį. Aš ir mano šeima tikime, kad galime likti Barselonoje visą savo gyvenimą. Niekas neturėtų pasikeisti net ir baigus karjerą", – pasakojo L. Messi.

Paklaustas, kiek ilgai save dar mato futbole, L. Messi užuolankomis pridūrė, kad planuoja žaisti bent iki 35-36 metų.

Argentinietis anksčiau buvo minėjęs, kad prieš pat karjeros pabaigą norėtų grįžti į savo vaikystės klubą – "Newell's Old Boys". Visgi, kaip pripažino futbolininkas, atsisakyti šių planų privertė šeima.

"Visada svajojau žaisti ten", – pareiškė puolėjas. – Norėčiau pajausti argentinietišką futbolą, kuris taip skiriasi nuo kitų pasaulio šalių. Tačiau dabar turiu labiau galvoti apie šeimą, o ne individualius tikslus".

Įvertinimas: 25 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Nelegalass10 10-10 16:11
9 6
Forza juve- dainius pruseicius rokiskio surije dirba *** Nupi.skit ji nuo vaizdo kas nors damokesiu;DD
Cituoti