Katalonų spauda: "Barca" atleis E. Valverde, R. Martinezas — kandidatas pakeisti jį

Antradienį Katalonijos žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad Ernesto Valverde kitą sezoną nebediriguos „Barcelona” ekipai.

Pasak radijo RAC1, katalonų klubas artimiausiomis valandomis ar dienomis gali paskelbti oficialų pranešimą apie E. Valverde pasitraukimą.

E. Valverde dar šio sezono antroje pusėje pratęsė sutartį su „Barca”, tačiau skaudi nesėkmė UEFA Čempionų lygoje ir pralaimėjimas Karaliaus taurės finale sukėlė rimtas abejones klubo vadovybėje.

Minėtas šaltinis taip pat pabrėžia, kad šiuo metu katalonų klubas kalbasi su Belgijos rinktinės strategu Roberto Martinezu, kurį mato kaip vieną pagrindinių kandidatų pakeisti E. Valverde.

Priduriama, kad kartu su R. Martinezu į trenerių štabą atvyktų iš „Monaco” atleistas, bet su minėtu strategu jau dirbęs Thierry Henry.

Kitų šaltinių teigimu, „Barcos” akiratyje taip pat yra Quique Setienas, Erikas ten Hagas ir Massimiliano Allegri.

Įvertinimas: 4 11
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 05-28 15:40
22 6
Ištikrūjų ne tik trenerio klaidos, Barsa turėjo tikriausiai geriausią TRIO MSN , nusipirko Dembele , Coutinho ir prasidėjo bėdos, Suarezas sensta daugiau pro šoną negu į vartus, vienam Messi kliuvo visas puolimo krūvis , Inestos nėra, manau komanda truputį prašovus su pirkiniais(nekalbu apie Lenglet), tikrai neblogas gynėjas. Reik manau nemažai pasikeist žaidėjų, tada būtų galima kalbėt apie Europa, kitas sezonas nusimato labai įdomus El Clasico manau turėtų iš esmės būt tikrai kitoks.
Cituoti
sdl 05-28 15:59
17 5
Jeigu tai tiesa, nemanau, kad reikėtų skubėti su Coutinho ir Dembele pardavimais. Belgijos puolimo trio buvo paremtas fiziškai stipriu Lukaku, greitu Mertensu ir free role Hazard, pas kurį už nugaros buvo KDB. Tai, jog Suarez vaidina dažnai visi žino, taip pat kaip ir tai, jog nepaisant "pilvuko" jis yra fiziškai stiprus gyvulys. Nesakau, jog tai analogiško tipo žaidėjai, bet nemažai panašumų žaidimo profilyje turi Lukaku/Suarez, Hazard/Messi ir Mertens/Dembele/Malcom, o po jais KDB/Coutinho (su viltim, kad žaistų prie trenerio taip, kaip žaidė už LFC). Martinezo kandidatūrai officialai patvirtinus tikrai apsidžiaugčiau... Ne dėl to, jog tikrai bus geriau, bet bent bus galimybė, jog gali būti geriau, nei buvo dabar. Žaidėjų kokybė tikrai gera, komanda turi šiuo metu geriausią pasaulyje futbolininką, todėl logiška, kad lūkesčiai tiek komandos, tiek fanų turėtų būti aukštesni, nei laimėti La Ligą prieš praščiausią sezoną turintį Real Madrid ar Atleticą.
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 05-28 20:24
3 13
Nesutinku del geriausio
Cituoti