Karjeros rungtynes sužaidęs S. Gnabry: "Sunku paaiškinti tokį rezultatą"

Miuncheno "Bayern" talentas Serge'as Gnabry po įspūdingos pergalės prieš Londono "Tottenham" negalėjo paaiškinti, kaip komandai pavyko triumfuoti tokiu dideliu skirtumu.

Antradienį vakare "Bayern" Šiaurės Londone vietos "Tottenham" komandą "subombardavo" septyniais įvarčiais. Net keturi iš jų buvo S. Gnabry, kuris dar ilgam kels siaubą "Spurs" gynėjams.

Tai, kad net keturis iš septynių įvarčių įmušė S. Gnabry, "Tottenham" sirgaliams yra ypatingai skaudu – vokietis yra buvęs Londono "Arsenal" akademijos auklėtinis, kuris ir po rungtynių neužmiršo konkurencijos tarp Šiaurės Londono komandų.

"Sunku viską paaiškinti žodžiais. Niekas negalėjo įsivaizduoti, jog laimėsime tokiu skirtumu", – po rungtynių komentavo vokietis.

"Įmušti keturis įvarčius Čempionų lygoje... Tai neapsakomas jausmas. Įsivaizduoju, kad "Arsena" gerbėjai mėgavosi šiuo vakaru. Tai puikus rezultatas, kuriuo mes šiandien džiaugiamės", – kalbėjo žaidėjas.

Paklaustas, kaip komandai pavyko save nuteikti toliau atakuoti oponentus po 60 minučių jau turint keturis įvarčius, S. Gnabry atsakė: "Manau, kad kitos komandos būti sustojusios, tačiau mes visada norėjome daugiau. Tai yra žinutė visiems, kurie prieš mus ruošiasi žaisti.

Šio vakaro pasirodymas yra geriausias, kuriame man teko dalyvauti. Pelnyti septynis įvarčius išvykoje prieš "Tottenham"... Nemanau, kad tai įvyksta dažnai. Tai buvo puiki naktis, bet dar svarbiau, dabar esame geroje pozicijoje."

Įvertinimas: 7 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


daydreamS
daydreamS 10-02 12:47
5 1
Kodel sunku? Puiku zaidima demonstravote vat ir laimejote
Cituoti