J. Kloppas: "Nesuprantu, kodėl "Atletico" žaidžia tokį futbolą"

"Liverpool" komandos svajonė, tapti antrąja komanda po Madrido "Real" apgynusia UEFA Čempionų lygos titulą, nebeišsipildys.

Sensacingai susiklosčiusios "Liverpool" ir Madrido "Atletico" rungtynės baigėsi "raudonųjų" nesėkme 2:3. "Liverpool" dominavo kone visą susitikimą, tačiau "Atletico" išsaugojo minimalų atsilikimą iki pratęsimo, o jo metu šeimininkus jau baudė už jų pačių klaidas.

97-ąją minutę pirmasis "Atletico" saugo Marcosas Llorente tolimas smūgis baigėsi įvarčiu, o dar po 8 minučių jo antras bandymas taip pat atnešė įvartį "rojiblancos" ekipai. Galutinį tašką jau pačioje pratęsimo pabaigoje padėjo Alvaro Morata.

Toks pralaimėjimas, kai "Liverpool" dominavo visą pagrindinį laiką, Jurgenui Kloppui yra sunkiai suvokiamas.

"Aš nesuprantu, kodėl "Atletico" žaidžia tokio stiliaus futbolą, kai turi tiek daug klasės savo sudėtyje. Jie gali žaisti tikrą futbolą", – pareiškė J. Kloppas.

"Aukščiausios klasės žaidėjai stovi išsirikiavę dviem gynybos blokais. Jie net neturėjo kontratakų. Pasižiūri į tokius žaidėjus kaip Koke, Saulį bei Llorente ir negali suprasti, kodėl jie nežaidžia tikro futbolo, o tik stovi savo aikštės pusėje ir laukia kada galės kontratakuoti.

Taip, jie nugalėjo mus ir turime su tuo susitaikyti, nors ir tai neatrodo teisinga. Supratau, kad esu tikras nevykėlis, nes žaidėjai įdėjo maksimalias pastangos, o mes vis tiek pralaimėjome.

Mus kartais lydėjo sėkmė kelionėje, kai pasiekėme du Čempionų lygos finalus. Vis dėlto šiandien buvo priešinga situacija – viskas sukosi nuo mūsų", – nusivylimo neslėpė strategas.

Įvertinimas: 13 25

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Gerard 03-12 13:01
28 4
Tiek Kloopas, tiek Simeonė puikūs strategai. Šį kartą Simeonė apžaidė ir galima tik pasveikinti. Atlaikė 100 minučių beprotiški spaudimo ir kirto atgal. Ir kaip gražu matyti abiejų trenerių pasisveikinimą prieš varžybas ir po jų. Pagarba ir tolerancija nežiūrint į rezultatą. O jiems rezultatas žymiai svarbesnis, nei čia mums komentuojantiems.
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 03-12 11:31
29 15
arba vertimas belekoks, arba visiškai nusišneka K*** "Jie net nekūrė jokių kontratakų" - " ir bando suregzti kontratakas." anyway tipiški verkimai, prisiminami tik laimėtojai, o taisyklės visiems vienodos.
Cituoti
 Sidney Cosby 03-12 11:47
18 9
Nesuprantu , kaip.Liverpool.uz dyka atiduoda laimetas rungtynes logiskas rezultatas iki pratesimo.turejo but 5 0 , turejo pamoka .su Kariusiu , dabar dar viena *** pastate , ir nieks nesitikejo., tokio.scenarijaus , po vartininiko klaidos komanda susinervino.ir jau nebeatsistate psihologiskai, nes visi buvo beviltiskai suirze per pagrindini.laika neisnsudotomis progomis, bet futbolas yra futbolas cia buna ir bus visko
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 03-12 15:01
6 1
Kokie pirkiniai tau, kaip Madrido gyventojui, atrodo netinkami? Metodika nepakito per daug per tuos Simeones metus.. tau cia gal tiesiog skaudu matyti Liverpool pralaimejima, nes sunku izvelgti kazka keisto ties metodika ar pirkiniais..
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 03-12 16:48
5 1
Jeigu ta taktika suveikė per abu mačus. Vadinasi tai veikia, ir tai yra gerai. Kaip kitaip laimėt, jei neapžaist, pagrindinė pokerio taisyklė. Faktas, kad dvi taures per porą sav prajobint yra tiesiog baisu, bet dabar bent jau gali ramiai nuo koronos saugotis ir islėtis
Cituoti