G.Pique: "Real" laimėjimai dar neprilygsta mūsų pasiekimams

"Real" ekipos sezono finišą pažymėjusio pergalės parado metu karališkojo klubo žaidėjai nepamiršo "Barcelona" gynėjo Gerardo Pique.

Sergio Ramosas, Isco bei kiti futbolininkai katalonui garsiai siuntė keiksmus bei ragino jį pagerbti nugalėtojus.

Barselonos ekipos atstovas ilgai netylėjo.

Anot G.Pique, dabartiniai "Real" pasiekimai kol kas neprilygsta "Barcelona" laimėjimams ir Zinedine'o Zidane' auklėtiniams dar teks gerokai paplušėti, kad sukurtų tikrą dinastiją.

"Vis dar negalima lyginti abiejų klubų pasiekimų - to, ką mes iškovojome per tuos visus metus, bei ką Madrido ekipa pasiekė dabar.

Mūsų dominavimo laikotarpiu "Real" net buvo surengęs pergalės paradą, kai pavyko iškovoti tik Karaliaus taurę (2011 metais - aut. past.).

Kai išvysite "Barcelona" komandą darančią panašias iškilmes laimėjus šią taurę, tuomet ir galėsite konstatuoti, kad atėjo karališkojo klubo dominavimo metas", - kalbėjo Pique.

Įvertinimas: 7 10
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-06 21:56
14 2
RM šis sezonas nuostabus ir tikrai nusipelno pripažinimo, taip barsa buvo gera bet pagal statistikas didesni realo pasiekimai, rekordu turi daugiau Realas tai Pique truputuką nusišneka. Tiek ta tiek ta komanda daug pasiekus, bet yra taip kad realas daugiau.
Cituoti
King
King (Manchester United FC, Anglija) 06-07 07:10
8 3
3 čempionų lygos titulai iš 4 galimų man atrodo daugiau pasako nei Pique žodžiai.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-06 23:07
6 24
Patinka man šiukšlės su tuo savo "pastoviu Barcos tempimu", tik kai paklausi apie ką šneka eina, primena prieš pusmetį įskaitytą golą ar nuošalę, kai korumpuotąsias šiukšles be promuchų tempė totaliai šį sezoną su dovanėlėm teisėjams Bet šiukšlės yra šiukšlės, vemti šūdus yra jų paskirtis, nesvarbu, kad net pačios netiki ką šneka
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-06 22:59
5 30
Šiukšlės sugeba ir Seriožos niūrką pateisint, kur visas pasaulis žvengia ir žaidėjai net pyzdavojasi koks jis lavonas Jeigu į temą, tai Shakirai nereikėtų apie tai šnekėti, o geriau aikštelėj tą įrodyt, bet iš esmės tai yra tiesa. Korumpuotosios šiukšlės iš esmės yra dūchinamos su savo išmestais į balą milijardai iki negalėjimo, bet staiga graudžiai nupyzdinus keletą taurių bei tapus pajuokos objektu su savo "pergalėm" pradeda save lyginti su Guardiolos Barca ir skelbti, kad čia tik eros pradžia? Vien šį sezoną ČL apsivogė tiek, kiek bet kokia kita komanda per 5 sezonus nebūna ištempta. Šiaip galėjo Bayernas padaryt kaip Marčiulionis 1995 metais Euro finale už tokias šlykščias nesąmones, gal ir būtų pasiekę kažkokį peržaidimą ar panašiai.
Cituoti