G.Bale'as atmetė "Tottenham" pasiūlymą

2019-05-15 12:03:06 La Liga Real Madrid C.F.

Madrido "Real" komandai bus sudėtinga atsikratyti krašto puolėjo Garethe'o Bale'o.

Kaip praneša "The Mirror", 29-erių valas nusprendė atmesti "Tottenham" ekipos pasiūlymą ir nori palaukti galutinių išvadų iš karališkojo klubo pusės.

Anksčiau buvo pranešta, jog Anglijos komanda trokšta sezonui pasiskolinti traumų kamuojamą futbolininką, už nuomą sumokėjusi 10 mln. svarų sterlingų.

Tiesa, G.Bale'ui būtų reikėję gerokai apsikarpyti savo atlyginimą, kuris dabar siekia 600 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.

Būtent dideli pinigai gali sukelti pusių konfliktą, nes žaidėjas net neketina atsisakyti tokio užmokesčio Ispanijos sostinėje ir geranoriškai palikti "Real".

Įvertinimas: 5 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 05-15 13:38
44 1
Garetai sedek ant soliuko ir imk alga kaip dare Alexis,tada islys zaideju konfliktai kodel as vargstu ir gaunu maziau,isvis net nesedek ant suoliuko buk antroj komandoj arba namuose suspenduotas. Nes Epl Gaudí tik 100.000 o kaip dirbt ten reiks zinai pats kojytes pataupyk senatvej Walioo Garetai :-D
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 05-15 16:21
7 1
Nu, nusivaziavo vienas megstamiausiu zaideju. Bet, turbut, dauguma nenoretu susimazint tokios algos.
Cituoti
 apl8 05-15 21:36
5 1
Ką jūs cia stumiant ant to Bale, realas israse kontraktą su kosminė algą tai jis ir žaidė pagal savo galimybės, jei realo daktarai surinkti studentai kurie gauna lietuvišką algą tai gal ne matė kad stiklinis žmogus yra. Iki kontrakto galo jis gali daryti ką nori, o klubas mokės jam algą pagal kontraktą, visi kiti reikalai yra jo ir klubo susitarimas ar jis paliks klubą anksčiau laiko. Realui reikia pirmą daktarų personalui mokėti ne 400€ į mėn , o po 400 000 € tai tie dirbs savo darbą tinkamai, ten pas juos pusę komandos ligonių su širdies problemomis ir stiklo žmonės byrantys pastoviai. Ir be to Bale titulu iškovojo klubui ir finaluose neblogu bankui prisparde. Geriau paziurekit į neimyros ir psg situacija ten cirkas ant 222 pastatytas, algą kosminė, visi kibiru finalai neimyrai būna atostogos, klubas Europos grybą pjauna, ir išeis sau ramiai kažkur kitur nes supras kad psg dar ilgai nieko nelaimės ir ne neimyrai pakelti klubą į aukštumas kai aplink akytes tokie skraido $$$$$$$$
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 05-15 18:31
0 3
Buvo sakyta žais 2komandoj gaus tą algą ,bet karjerą susip** visai po tokių nesąmonių .Pasakė nereikalingas dar įsipisinė** kam to reikia.
Cituoti