Europos lygos atranka: "Riteriai" sužaidė lygiosiomis, kauniečiai pripažino "Apollon" pranašumą

Lietuvos futbolo atstovai ketvirtadienį pradėjo atranką Europos lygos 1-ajame etape.

Pirmieji į kovą Vilniuje stojo "Riteriai", kurie susigrūmė su varžovais iš Farerų salų. Į priekį antrajame kėlinyje įsiveržę "Riteriai" galiausiai išsiskyrė lygiosiomis.

Jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Valdemaras Borovskij po Dovydo Virkšo perdavimo nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Visgi "Klaksvik" nepasidavė ir po dešimties minučių atstatė lygybę.

Daugiau įvarčių nebekrito ir komandos santykius pabaigs aiškintis Farerų salose. Atsakomoji dvikova – kitą antradienį.

Kitoje dvikovoje "Kauno Žalgiris" susikovė su Limasolio "Apollon" klubu. "Stumbro" vietą Eurpoje užmėmę kauniečiai varžovams iš Kipro nepasipriešino – pralaimėjimas 0:2.

14-ąją minutę kauniečiai praleido iš tolimo atstumo, o antrą kartą kamuolį iš savo vartų traukė jau pačioje susitikimo pabaigoje.

"Riteriai" 1 - 1 "Klaksvik"
46' [1 - 0] V. Borovskij
56' [1 - 1] J. Andreasen

"Kauno Žalgiris" 0 - 2 "Apollon"
14' [0 - 1] I. Pittas
89' [0 - 2] E. Zelaya (11 m. baudinys)

Įvertinimas: 1 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Matracas (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Nyderlandai) 07-11 22:53
9 4
Rezultatai nekažką, bet šiemet jau ne kartą isitikinome, kad futbolas žaidžiamas dvejose rungtynėse