E. Valverde: "Praėjusį sezoną buvome nubausti už tai, kad nerotavome sudėties"

Ernesto Valverde prašo klubų gerbėjų supratimo, nes dėl nedidelės rotacijos praėjusį sezoną nukentėjo "Barcelona" rezultatai UEFA Čempionų lygoje.

Trečiadienį vakare "Barca" pirmoje Karaliaus taurės ketvirtfinalio dvikovoje 0:2 išvykoje krito prieš "Sevilla". Nemaža dalis komandos gerbėjų pradėjo kaltinti strategą už tai, kad šis įnešė per daug pasikeitimų šiose rungtynėse.

Lioneliui Messi buvo skirtas poilsis, Luisas Suarezas į aikštę žengė tik po keitimo, o puolėjo pozicijoje nuo pirmųjų minučių žaidė tik vienoje treniruotėje dalyvavęs Kevinas-Prince'as Boatengas.

"Pirmajame kėlinyje daugiau mažiau turėjome kontrolę savo rankose", – pareiškė E. Valverde. – Visgi "Sevilla" antrajame kėlinyje pradėjo žaisti geriau ir susikūrė sėkmingų epizodų".

"Pagrindinė problema šiandien buvo tai, kad nesugebėjo susikurti šansų puolime. Buvo atlikta daug keitimų, nes maniau, kad tai bus geriausia komandai.

Nesigailiu, jog suteikiau poilsio Messi, tai privalėjau padaryti. Žinoma, leisti žaisti Boatengui nuo pirmųjų minučių buvo rizikinga, tačiau aš turėjau priimti tokį sprendimą", – kalbėjo strategas.

E. Valverde vėliau pridūrė, kad rotacija komandoje yra reikalinga, jeigu ji nori išvengti praėjusio sezono baigties Čempionų lygoje.

"Praėjusį sezoną buvome priversti sumokėti už tai, jog taurėje žaidėme pajėgiausia sudėtimi. Šį sezoną vyksta daugiau rotacijų, nes aš esu įsitikinęs, kad taip yra geriausia visos komandos labui.

Aš analizuoju absoliučiai viską. Manau, kad šiandien kai kuriose pozicijose buvome geresni už "Sevilla", o dar kitose – jie. Nepaisant rezultato, aš matau šiokią tokią sėkmę", – užbaigė E. Valverde.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DievasTevas
 DievasTevas (FC Barcelona, Argentina) 01-24 10:41
18 6
Pirmas rungtynas pilna sudetim reikia 3:0 laimet ir tada leisti pagrindinem ilsetis o ne antraip daryt
Cituoti
sdl 01-24 11:27
13 3
aš ir nesuprantu kodėl vyksta lyderių rotacija išvykos rungtynėse kuriose sekasi ir taip sunkiau tai geriau sužaisk išvykoj su lyderiais, o namų rungtynėse turėsi geresnį rezultatą ir galėsi daryti tą rotaciją
Cituoti
 Nelegalass10 01-24 17:09
3 1
Dainiau(forza juve) tu pridusk viena karta pediku gimes juves fanu netapsi...cristina iseitu I kita komanda vel keistum komanda... Grynas tipinis *** ;DD
Cituoti
 Alvydas30 01-24 18:08
2 4
Uz guardiola geresnis pora kartu
Cituoti