"Bundesliga": "RB Leipzig" ir "Eintracht" sezoną pradėjo pergalėmis

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaisti paskutiniai du pirmojo turo susitikimai.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo "RB Leipzig" ekipa, kuri rezultatu 4:0 sutriuškino lygos naujokus Berlyno "Union" futbolininkus.

"RB Leipzig" į visus klausimus atsakė jau pirmajame kėlinyje, o svečius į priekį 16-ąją minutę išvedė Marcelas Halstenbergas.

31-ąją minutę Marcelas Sabitzeris puikiu smūgiu iš maždaug 16 metrų padvigubino savo komandos persvarą, o 42-ąją trečiąjį "RB Leipzig" ekipos įvartį pelnė Timo Werneris.

Antroje rungtynių pusėje svečiai pridėjo dar vieną įvartį - 69-ąją minutę pasižymėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs Christopheris Nkunku.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo Frankfurto "Eintracht" ekipa, kuri namuose 1:0 palaužė "Hoffenheim" futbolininkų pasipriešinimą.

Vienintelis įvartis krito pačią pirmąją mačo minutę, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Martinas Hintereggeris.