"Barcelona" surengė įvarčių fiestą dvikovoje su "Valencia"

2019-09-14 23:42:53 La Liga Valencia C.F. FC Barcelona

"Camp Nou" stadione įvyko penktosios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 4-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Barcelona" lengvai susitvarkė su trenerį šią savaitę pakeitusia "Valencia" komanda. Balansą tarp patirties ir jaunatviško maksimalumo atradę katalonai džiaugėsi triuškinančia pergale rezultatu 5:2.

Ernesto Valverde nepabijojo ir vėl į aikštę nuo pirmų minučių metė 16-metį Anssumane Fati, kuris jau praėjusiame ture įsirašė į istoriją, kaip jauniausias įvarčio autorius "Barcelona" klube.

3-ąją minutę A. Fati už suteiktą progą atsidėkojo įvarčiu – jis pasižymėjo po Frenkie de Jongo perdavimo. Vos po keturių minučių abu futbolininkai apsikeitė vaidmenimis ir šįkart įvartį po A. Fati perdavimo mušė olandas.

29-ąją minutę Kevinui Gameiro pavyko sušvelninti atsilikimą ir grąžinti komandą į rungtynes, tačiau "Barcelona" antrajame kėlinyje išsprendė visas problemas.

52-ąją minutę po gana nesėkmingo Jaspero Cilesseno žaidimo pasižymėjo Gerardas Pique, o vėliau savo žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Luisas Suarezas.

Urugvajietis jau pirmuoju savo lietimu smeigė ketvirtąjį įvartį į "šikšnosparnių" vartus, o dar vieną pridėjo 82-ąją minutę.

"Valencia" komandai 92-ąją minutę antrą garbės įvartį pridėjo Maxi Gomezas.

Lengvą pergalę iškovojusi "Barcelona" savo sąskaitoje turi septynis taškus.

"Barcelona" 5 - 2 "Valencia"
3' [1 - 0] A. Fati
7' [2 - 0] F. de Jong
29' [2 - 1] K. Gameiro
52' [3 - 1] G. Pique
61' [4 - 1] L. Suarez
82' [5 - 1] L. Suarez
90+2' [5 - 2] M. Gomez