B. Rodgersas: Hendersonas gali tapti naujuoju Gerrardu

„Liverpool“ strategas Brendanas Rodgersas mano, kad Jordanas Hendersonas yra tinkama pamaina po šio sezono išvyksiančiam kapitonui Stevenui Gerrardui.

34-erių metų saugas penktadienį patvirtino, jog nepratęs sutarties su klubu ir, manoma, išvyks į JAV.

Hendersonas, nors pirmosiomis dienomis ir nerado vietos komandoje, dabar demonstruoja puikią sportinę formą, o treneris yra įsitikinęs, kad 24-erių metų žaidėjas gali užpildyti Gerrardo vietą.

„Manau, kad Jordanas Hendersonas pasižymi visomis lyderio savybėmis. Tai buvo viena priežasčių, kodėl paskyriau jį vice-kapitonu. Jis niekada neturėjo geresnio kapitono, iš kurio galėtų mokytis, nei Stevenas“, – kalbėjo Rodgersas.

„Jis iš jo sėmėsi patirties net iki šių pareigų gavimo, tačiau, žinoma, jos suteikia dar geresnę galimybę mokytis kaip viskas veikia aikštėje bei už jos ribų.“

„Taigi, atėjus dienai, kai Stevenas tęs savo karjerą kitur, manoma, jog į šią vietą turime žmogų su ta pačia išmintimi bei žiniomis, net jeigu jis yra šiek tiek kitokio stiliaus futbolininkas.“

Ekipos treneris taip pat nesijaudina dėl to, kad į saugui išvykus reikės ieškoti pastiprinimo žaidėjų turguje, nes „raudonųjų“ gretose taip pat yra daug puikių futbolininkų. Rodgersas daugiausia dėmesio skyrė Raheemui Sterlingui ir sakė, jog iš jo užaugs pasaulinio lygio talentas.

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


MrStyvas
MrStyvas (Liverpool FC, Argentina) 01-05 16:03
2 0
Hughes neblogas, bet atsibodo tie pirkimai į ateitį ir jauni talentai, norisi ir užbaigtų žaidėjų, nes rezultatų nori visi dabar. Giliosė svajonėse galima būtų pasvajot ir apie kokį Pogba, Vidal kas kol kas skamba neįtikėtinai, bet tikiu, kad taps kažkada realybe kada ir mes pirksime tokio lygio žaidėjus. Arsenalas geriausias pavizdys irgi nuolatos pirkdavo "į ateitį" bet va Wenger'as susiemė už kiaušių ir pagaliau nusiperka šio to vertus žaidėjus.
Cituoti
Pokstas (Arsenal FC) 01-05 13:16
2 0
Hendersonas siemet vienas geriausiu poolio zaideju, jei ne geriausias. O pernai tiek kritikos buvo sulaukes ir dauguma cia "protinguoliu" rekavo, kad reik ji mest lauk.
Cituoti
MrStyvas
MrStyvas (Liverpool FC, Argentina) 01-05 21:21
0 0
Dėl trečdalio daugmaž sutikčiau gal su tavim, bet nuo kada Hendo yra blogas ? vienas geriausių mūsų žaidėjų šitam sezone. Moreno ? DIDELIS MINUSAS tragiškas ir nieko kito pasakyt kol kas apie jį negaliu pasakyt. Tas pats Manquilo už jį kol kas daug geriau atrodo. Coutinho max 5 geros varžybos šį sezoną ir dar daugiau blogų. Lallana irgi tik į galą pradėjo judėt, bet vėl trauma ir vėl nežinia kaip atrodys grįžes.
Cituoti
ChichaBoy
ChichaBoy (Manchester United FC, Meksika) 01-05 15:09
0 0
Liverpoolio i SG vieta tiesiog buta pirkti hughesa is derby county
Cituoti