"Arsenal" namuose užtikrintai susitvarkė su "Newcastle" ekipa

Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje finišavo 32-asis turas.

"Emirated" stadione Londono "Arsenal" priėmė "Newcastle United" futbolininkus. Unai Emery auklėtiniai be didesnio pasipriešinimo iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Į priekį "kanonieriai" įsiveržė 30-ąją minutę – kamuolį baudos aikštelėje gavęs Aaronas Ramsey antrą kartą šiose rungtynėse jį pasiuntė į varžovų vartų tinklą. Tiesa, pirmasis smūgis nebuvo užskaitytas dėl Sokračio pražangos.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" daug progų puolime nesusikūrė, tačiau to paties padaryti neleido ir varžovams iš Niukaslo.

Galutinis taškas buvo padėtas 83-ąją minutę, kai Alexandre'as Lacazette'as išradingu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir užtvirtino komandos pergalę.

"Arsenal" pasinaudojo "Tottenham" nesėkme ir pakilo į trečiąją poziciją. Jų sąskaitoje yra 63 taškai, "Man Utd" ir "Tottenham" – 61 tšk.

"Newcastle" rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

"Arsenal" 2 - 0 "Newcastle"
30' [1 - 0] A. Ramsey
83' [2 - 0] A. Lacazette