„Žalgiris“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo „Šiauliams“ © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 16-ojo turo atomazgoje sirgaliai pamatė įdomią Vilniaus „Žalgirio“ bei FA „Šiauliai“ akistatą, kuri finišavo lygiu rezultatu.

Saulės miesto komanda ilgą laiką pirmavo, tačiau turėto pranašumo neišlaikė, mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:2).

Mindaugo Čepo kariauna išsiveržė į priekį 7-ąją minutę. Po Joelio Bopesu žaidimo ranka baudos aikštelėje baudinio stojo realizuoti Mantas Kuklys, kuris savo šansu pasinaudojo.

Po 20 minučių šiauliečiai surengė puikią ataką: kamuolys pasiekė Danielį Romanovskį, kuris surado Eligijų Jankauską – jam pavyko padvigubinti rezultatą.

Tiesa, po poros minučių „Žalgiris“ atsakė įvarčiu. Po J. Bopesu perdavimo taikliai smūgiu galva pasižymėjo Mathiasas Oyewusi. Netrukus legionierius iš Nigerijos turėjo gerą šansą, bet smūgiavo pro šalį.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai akivaizdžiai buvo perėmę iniciatyvą. Du kartus po M. Oyewusi smūgių komandą gelbėjo Marius Paukštė, visgi, 85-ąją minutę kamuolys dėkingai Jurijui Kendyšui ir šis jį pasiuntė į vartus.