Z. Ibrahimovičiaus benefisas nukalė „AC Milan“ pergalę Romoje © PA Images nuotr.

„AC Milan“ turnyrinėje lentelėje toliau nepaleidžia lyderių „Napoli“ komandos, o viena to pagrindinių priežasčių yra – toliau senėjimo požymių nerodantis Zlatanas Ibrahimovičius.

Centriniame „Serie A“ 11-ojo turo mače „AC Milan“ išvykoje 2:1 palaužė „AS Roma“ ekipą.

25-ąją minutę „rossoneri“ į priekį išvedė būtent Zlatanas Ibrahimovičius, o antrojo kėlinio pradžioje dar vienas švedo įvartis buvo atšauktas tik po VAR peržiūros, kai buvo užfiksuota nuošalė.

Visgi, po to dar vieną įvartį Z. Ibrahimovičius sugebėjo uždirbti: jis išprovokavo 11 m baudinį, kurį realizavo Franckas Kessie ir padvigubino rezultatą.

Po įvarčio Theo Hernandezas gavo antrą geltoną kortelę, kas reiškė prancūzo išvarymą iš aikštės. „AS Roma“ bandė spausti varžovus ir atakuoti, tačiau savo įvartį įmušė tik per pridėtą rungtynių laiką, 93 minutę.

Per likusį laiką Jose Mourinho auklėtiniai nesugebėjo išlyginti rezultato, nors ir buvo diskutuotinų epizodų.

Po šios pergalės „AC Milan“ turnyrinėje lentelėje pavijo „Napoli“ ekipą, o „AS Roma“ lieka 4-oje vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • V

Į ką atkreipiau dėmesį, ant kiek nereali Napoli forma! 23:3 golų santykis. Ne tik beveik viską laimi, bet ir nepraleidžia nieko. Pasisekė ManU, kad Atalanta, o ne Napoli šiemet CL lošia