„West Ham“ prarado pirmuosius taškus, „Leicester“ turėjo vargo su „Norwich“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį tęsiasi trečiojo „Premier“ lygos turo kovos.

Pirmuosius taškus šį sezoną prarado „West Ham United“ ekipa, kuri namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Crystal Palace“.

Šeimininkai pirmavo po 39-ąją minutę Pablo Fornalso pelnyto įvarčio, tačiau 58-ąją minutę rezultatą išlygino Conoras Callagheris.

68-ąją minutę puikią formą demonstruojantis Michailas Antonio dar kartą išvedė „plaktukus“ į priekį, tačiau vos po poros minučių rezultatą dar kartą išlygino C. Callagheris.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė „Leicester“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Norwich“.

„Lapės“ į priekį išsiveržė 8-ąją minutę po Jamie Vardy įvarčio, tačiau rezultatą 44-ąją minutę išlygino Teemu Pukki.

Pergalingą įvartį „Leicester“ ekipai 77-ąją minutę pelnė Marcas Albrightonas.

„Brighton“ 0:2 „Everton“

„Newcastle“ 2:2 „Southampton“

„Aston Villa“ 1:1 „Brentford“