„Villarreal“ ir „Athletic“ ekipos tarpusavio akistatoje pasidalino po tašką © JumpStory nuotr.

Dėl vietų Europos turnyruose vis dar kovojančios „Villarreal“ ir Bilbao „Athletic“ ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1.

Pirmieji „ledus rungtynėse pralaužė“ svečiai iš Bilbao. 43 minutę Ikeras Munianas „ant lėkštutės“ padėjo kamuolį Rauliui Garciai ir pastarasis nesunkiai nukreipė kamuolį į vartus.

60 minutę „Villarreal“ pasiekė išlyginamąjį įvartį. Po Samuelio Chkwueze perdavimo kulnu, Alfonso Pedraza užtikrintu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą nepaliko šansų oponentų vartininkui Unai Simonui.

Tolimesnėje rungtynių eigoje nei viena komanda nesugebėjo įrodyti savo pranašumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis. „Villarreal“ tęsia įspūdingą nepralaimėtų rungtynių namuose seriją. Ispanijos pirmenybėse, namuose „Submarinai“, nepralaimi jau 9 rungtynių paeiliuj.

Po šio mačo „Villarreal“ ir „Athletic“ užima atitinkamai septintą ir aštuntą vietas, o jas skiria vienas taškas.