„TurboTransfers“ – pirmasis Futsal LFF taurės pusfinalio dalyvis © JumpStory nuotr.

Lietuvos Futsal LFF taurėje antradienį buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas. Jis buvo paankstintas dėl „TurboTransfers“ laukiančio įtempto grafiko Futsal A lygoje vasario mėnesį, tačiau Vilniaus komanda jau gali ruoštis pusfinaliui, kadangi jie ketvirtfinalį laimėjo rezultatu 5:2 prieš „Dembava“ klubą.

Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse reikėjo laukti beveik visą pirmą kėlinį. Pirmasis ledus tik 18 minutę pralaužė „TurboTransfers“ puolėjas Mantas Makutunovičius, kurio dėka „TurboTransfers“ į pertrauką išėjo pirmaudami.

Antrajame kėlinyje „TurboTransfers“ gan greitai savo persvarą padidino, kuomet įvarčius pelnė Tomas Bileickas ir Aurimas Pukevičius.

Rezultatui tapus 3:0, „Dembava“ kilo į šturmą ir sugebėjo sušvelninti rezultatą iki minimumo. Tai lėmė Jono Lebedevo tikslus smūgis ir Aivaro Meškinio įvartis į savus vartus.

Tačiau „TurboTransfers“ reakcija į tai buvo žaibiška. Jiems pavyko uždirbti 10 metrų baudinį, kurį realizavo vartininkas Marius Šalkauskas, o po to A.Pukevičius pasinaudojo varžovų klaida ir pelnė įvartį į tuščius vartus bei užtvirtino savo komandos pergalę.

„Dembava“ 2 : 5 „TurboTransfers“

18‘ [0 : 1] Mantas Makutunovičius

21’ [0 : 2] Tomas Bielickas

23‘ [0 : 3] Aurimas Pukevičius

28' [1 : 3] Jonas Lebedevas

30 [2 : 3] Aivaras Meškinis (į savus vartus)

31’ [2 : 4] Marius Šalkauskas (iš 10 m.b.)

35’ [2 : 5] Aurimas Pukevičius