Lietuvos rinktinė pergalingai užbaigė pasirodymą Tautų lygoje © JumpStory nuotr.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė trečiadienį pergalingai užbaigė pasirodymą UEFA Tautų lygoje.

Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Kazachstano futbolininkus ir išsaugojo vietą turnyro C divizione.

Pirmajame kėlinyje nė viena komanda neturėjo žaidybinės persvaros, tačiau Kazachstanas 38-ąją minutę pasinaudojo standartine situacija ir po Abato Aymbetovo įvarčio išsiveržė į priekį.

Lietuviai rezultatą išlygino vos po poros minučiu, kai puikios atakos smaigalyje atsidūręs Modestas Vorobjovas nepaliko šansų varžovų vartininkui.

Mūsų rinktinė dar pirmojo kėlinio pabaigoje galėjo persverti rezultatą, tačiau Arvydo Novikovo baudos smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Šeimininkų situacija tapo nepavydėtina 50-ąją minutę, kuomet aikštė dėl antros geltonos kortelės buvo priverstas palikti Islambekas Kuatas.

Nors lietuvius turnyrine prasme būtų tenkinusios ir lygiosios, A. Novikovas jau per teisėjo pridėtą laiką puikiu smūgiu išplėšė pergalę svečių komandai.