Svarbioje kovoje dėl Europos triumfavo „Freiburg“ ekipa © JumpStory nuotr.

„Freiburg“ futbolininkai užsitikrino, kad po 5 metų pertraukos grįš žaisti į Europą.

Christiano Štreicho auklėtiniai išvykoje 4:3 palaužė taip pat dėl Europos kovojančią „Hoffenheim“ ekipą.

Rungtynės buvo labai permainingos. 23-ąją minutę „Freiburg“ į priekį išvedė Rolandas Sallai, tačiau netrukus atsakė Andrejus Kramaričius. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl apsikeitė įvarčiais ir rezultatas tapo 2:2.

70 ir 73 minutę pelnyti įvarčiai leido „Freiburg“ ekipai susikurti jau 2 įvarčių persvarą.

84-ąją minutę rezultatą dar sušvelnino „Hoffenheim“ saugas Sebastianas Rudy, tačiau galiausiai šeimininkai iš šių rungtynių nieko nepešė.

„Freiburg“ futbolininkai po šios pergalės net trumpai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „RB Leipzig“ klubą.

Daugiau nei 10 metų komandai vadovaujantis C. Štreichas gali kitą sezoną pirmąsyk klubo istorijoje praverti Čempionų lygos duris.