"Schalke" palaužė "Hannover" ir bent laikinai pakilo į ketvirtą vietą

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo 15-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

"Veltins Arena" stadione Gelzenkircheno "Schalke" susigrūmė su "Hannover" futbolininkais. Savo žiūrovų palaikoma "Schalke" ekipa be didesnio vargo rezultatu 3-1 nugalėjo varžovus.

Visi keturi įvarčiai krito antrajame kėlinyje. 73-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2-0, kai įvarčius pelnė Johannesas Geisas ir Klaasas-Janas Huntelaaras.

81-ąją minutę "Hannover" buvo atgaivinę intrigą, tačiau Franco Di Santo įvartis vos po minutės galutinai pribaigė svečių viltis šiame susitikime išplėšti bent tašką.

Po pergalės "Schalke" su 24 taškais pakilo į ketvirtąją poziciją, tačiau po visų įvykusių 15-ojo turo rungtynių Gelzenkircheno vienuolikė gali vis tiek atsidurti net aštuntoje vietoje.

"Schalke" 3 - 1 "Hannover"

51' [1 - 0] J. Geis (11m. baudinys)

73' [2 - 0] K. Huntelaar

81' [2 - 1] A. Saint-Maximin

82' [3 - 1] F. Di Santo