Rekordo medžioklė tęsiasi: „Liverpool“ susitvarkė su „Brighton“ © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistos dar vienerios „Premier“ lygos 34-ojo turo rungtynės.

Čempionės titulą jau užsitikrinusi „Liverpool“ ekipa išvykoje rezultatu 3:1 palaužė „Brighton“ futbolininkus.

„Liverpool“ jau 6-ąją minutę pasinaudojo varžovų nežtikrintu žaidimu prie savųjų vartų ir Mohamedas Salah išvedė svečius į priekį. Vos po poros minučių savo komandos pranašumą tolimu smūgiu padvigubino Jordanas Hendersonas.

„Brighton“ viltis pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, atgaivino Leandro Trossardas.

Vis tik tašką šiame mače 70-ąją minutę padėjo po kampinio įvartį galva pelnęs M. Salah.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • Strielchius

Iš likusių varžybų tai su Arsenalu turėtų būt lengviausi 3 taškai. O šiaip nebus lengva rekordą pasiekt, nes liko žaist su Chelsea, kurie savo dieną tikrai gali įkąst, o be to dar du autobusus reikės pramušt, kas niekada nėra lengva.

• 1
  • ZZTOP (IP: 331df9f60)

Liverpolis cempionas.

• 0
  • Barca (IP: dc250c7d4)
    Congo DR is Europos zemyno (IP: 7f07ae115)

Nu ir,uztat kita sezona vapse is viso premiere net nepateks i top 3,tai kas is to livarpuliui,lol!😎

Tu durns.

• 0
  • rex (IP: f31a83dc8)

liverpool cempionai ir to pilnai uztenka!

• 0

Kas Juventusui iš Ronaldo? Be jo visada laimėdavo lygą ir taurę be didesnio pasipriešinimo. Dabar atėjo Ronaldo ir niekaip Italijos taurės nesugeba laimėt. Geriau jau būtų toliau su Mandžukičium lošę, tai bent titulų daugiau būtų

• -4
  • Congo DR is Europos zemyno (IP: 7f07ae115)
    ZZTOP (IP: 331df9f60)

• -4
  • Žiauriai (IP: 16a6914c5)

Nesinorėtu, kad šitie rekorda pasiimtu, bet ir jų tvarkaraštis gan nesunkus Chelsea tik rimtesnis varžovas reik tikėtis pasitemps komandos ir neleis tai katastrofai ivykti.