„Real“ užsitikrino Ispanijos čempionų titulą © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos visos Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 37-ojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo ir naujieji šalies čempionai.

Po trejų metų pertraukos šį trofėjų susigrąžino Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namuose 2:1 palaužė „Villarreal“ ir tapo nebepavejami.

Pirmąjį mačo įvartį 27-ąją minutę pelnė Karimas Benzema. Tas pats prancūzas 77-ąją minutę realizavo ir 11 metrų baudinį bei padvigubino „Real“ pranašumą.

Paguodos įvartį svečiams 84-ąją minutę pelnė Vicente Iborra.

„Real“ jau pridėtą laiką dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau Marco Asensio įvartis po VAR peržiūros buvo atšauktas.

Karališkajam klubui tai yra jau 34-asis Ispanijos čempionų titulas per visą istoriją.