"Real" į "Sevilla" vartus pasiuntė keturis įvarčius, "Barcos" pergalių serija nutrūko Viljarealyje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 30-ojo turo kovos.

"El Madrigal" stadione susigrūmė ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje rungtyniaujanti "Villarreal" ekipa prieš lyderius "Barcelona" futbolininkus. Dviejų įvarčių deficitą panaikinę "submarinai" sugebėjo išplėšti lygiąsias prieš šalies čempionus.

Per visas 90 minučių abi komandos turėjo nemažai pavojingų progų, tačiau ryškesnę kamuolio kontrolę turėjo svečiai iš Katalonijos. Šeimininkai jau pačią pirmąją susitikimo minutę galėjo įsiveržti į priekį, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą.

20-ąją minutę katalonai sulaukė ir savo realios progos. Ivanas Rakitičius po sumaišties baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė komandą į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Villarreal" sulaukė teisėjo nemalonės - "Barcai" buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Neymaras.

Tačiau dėl vietos kitą sezoną žaisti UEFA Čempionų lygoje kovojanti "submarinų" ekipa antrajame kėlinyje parodė charakterį. 57-ąją minutę atsilikimą sumažino Cedricas Bakambu, o vos po šešių minučių po keitimo aikštėje pasirodęs Jeremy Mathieu įsispyrė į savus vartus ir rezultatas tapo 2-2.

"Barcelona" paskutinį kartą taškus buvo praradusi sausio 2-ąją dieną rungtynėse su Barselonos "Espanyol". Iki dvikovos su "Villarreal" katalonai šventė 12 pergalių iš eilės, bet net ir po lygiųjų prieš artimiausius persekiotojus įgijo 9 taškų pranašumą.

Taip pat daug dėmesio sulaukusioje dvikovoje Madrido "Real" futbolininkai savo stadione susigrūmė su "Sevilla". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje buvo puikūs ir varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Karimas Benzema, Cristiano Ronaldo, Garethas Bale'as ir Jese. 27-ąją minutę Kevinas Gameiro galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Keyloras Navasas atrėmė prancūzo smūgiuotą kamuolį. 58-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pasižymėti galėjo ir C. Ronaldo, bet portugalais nepataikė į vartų plotą.

Po pergalės "Real" nuo antroje vietoje esančio "Atletico" sumažino atsilikimą iki vieno taško, o nuo lyderių juos skiria 10 tšk.

Dar kitose rungtynėse "Valencia" susitikimo pabaigoje turėjo pripažinti Vigo "Celta" ekipos pranašumą.

"Villarreal" 2 - 2 "Barcelona"
20' [0 - 1] I. Rakitič
41' [0 - 2] Neymar
57' [1 - 2] C. Bakambu
63' [2 - 2] J. Mathieu (į savus vartus)

"Valencia" 0 - 2 "Celta"
80' [0 - 1] J. Guidetti
84' [0 - 2] H. Mallo

"Real Madrid" 4 - 0 "Sevilla"
6' [1 - 0] K. Benzema
64' [2 - 0] C. Ronaldo
66' [3 - 0] G. Bale
86' [4 - 0] Jese
27' K. Gameiro ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio
58' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio