„Real“ dar kartą susitvarkė su „Inter“, „Atalanta“ tėškė antausį „Liverpool“ ekipai © Imago-Images nuotr.

Antradienį finišavo ketvirtasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

B grupėje itin svarbią pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 palaužė Milano „Inter“ ekipą.

„Karališkasis“ klubas į priekį išsiveržė jau 7-ąją mačo minutę, kuomet 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas.

Aistros aikštėje užvirė 33-ąją minutę, kuomet „Real“ baudos aikštelėje griuvo „Inter“ saugas Arturo Vidalis, tačiau rungtynių teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio. Čilietis itin supyko dėl tokio sprendimo ir užsipuolė mačo arbitrą. Per keletą sekundžių futbolininkui buvo parodytos dvi geltonos kortelės ir „Inter“ liko mažumoje.

Nepaisant to, kad turėjo vienu futbolininku mažiau, Milano klubas antrąjį kėlinį pradėjo sėkmingai, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo.

Taškas šiame susitikime buvo padėtas 59-ąją minutę, kuomet Rodrygo smūgiuotas kamuolys pataikė į „Inter“ gynėją Achrafą Hakimi ir įskriejo į vartų tinklą.

„Real“ su septyniais taškais šoktelėjo į antrąją grupės vietą, „Inter“ po keturių turų turi vos du taškus ir užimą paskutiniąją poziciją B grupėje.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas D grupėje, kur „Liverpool“ namuose 0:2 nusileido „Atalanta“ ekipai.

Svečiai visų rungtynių metu buvo aktyvesni aikštėje, tačiau pirmojo įvarčio jiems teko laukti iki 60-osios minutės, kuomet pasižymėjo Josipas Iličičius.

„Atalanta“ ekipos pranašumą vos po keturių minučių padvigubino Robinas Gosensas.

„Liverpool“ su devyniais taškais ir toliau pirmauja B grupėje, „Atalanta“ ir „Ajax“ savo sąskaitoje turi po septynis taškus.

„Ajax“ 3:1 „Midtjylland“

„Atletico“ 0:0 „Lokomotiv“

„Bayern“ 3:1 „Salzburg“

„Marseille“ 0:2 „Porto“