Rangnickas savo komandoje siekia išlaikyti D. van de Beeką ir D. Hendersoną © REUTERS nuotr.

„Manchester United“ laikinasis treneris Ralfas Rangnickas paprašė Deano Hendersono ir Donny van de Beeko likti klube, nepaisant to, kad aikštėje jie pasirodo itin retai.

Van de Beekas, kuris 2020 m. buvo įsigytas iš Amsterdamo „Ajax“ už 40 mln. svarų sterlingų, šį sezoną „Premier“ lygoje žaidė tik 67 minutes, o ne vienas šaltinis teigė, kad olandas gali atsidurti „Newcastle“ ar Dortmundo „Borussia“ ekipose.

Tačiau Rangnickas spaudos konferencijoje aiškiai pasakė, kad norėtų, jog vidurio saugas liktų komandoje, nes „United“ vis dar rungtyniauja trijuose turnyruose šiame sezone ir dėl covid iškeliamų nesklandumų olando paslaugų gali prireikti betkuriuo momentu.

„Džiaugiuosi, kad jis yra komandoje“, – apie Van de Beeką sakė Rangnickas. „Jis žaidė paskutines 15-20 minučių prieš „Villa“ taurės rungtynėse ir jam sekėsi gerai.“

"Prieš kelias savaites po treniruotės turėjau pokalbį su juo... Pasakiau, kad patarčiau pasilikti iki sezono pabaigos. Suprantu jo norą ir norą žaisti – kita vertus, mūsų komandoje yra didelė konkurencija būtent tose pozicijose.“

Tuo tarpu Hendersonas pralaimėjo kovą Davidui de Gea dėl vietos startinėje sudėtyje ir yra nepatenkintas žaidimo laiko stoka.

Du kartus šį sezoną pasirodęs Anglijos rinktinės futbolininkas leido suprasti, kad sieks palikti „Old Trafford“, jei nebus pasirinktas pirmuoju vartininku.

„Pasakiau jam, kad norėčiau, jog jis liktų, nes jis yra fantastiškas vartininkas“, – pridūrė Rangnickas.

„Labai norėčiau, kad jis būtų komandoje... Puikiai suprantu, kad jis nori žaisti, nes yra tokio amžiaus, kai, kaip vartininkas, turėtum žaisti reguliariai, bet, kita vertus, mes vis dar esame trijuose turnyruose, todėl mums reikia dviejų ar trijų vartininkų, kuriuos turime dabar.“

„Pasakiau jam, kad suprantu jo norą gauti reguliarų žaidimo laiką kitoje „Premier“ lygos ekipoje.“

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos