PSG palaužė "Monaco" kovoje dėl Prancūzijos Supertaurės trofėjaus (VIDEO)

Šeštadienį kiek netikėtai ankstyvai dvi Prancūzijos ekipos oficialiai pradėjo 2017-18 metų sezoną.

Maroke įvyko Prancūzijos Supertaurės dvikova, kurioje susigrūmė "Ligue 1" ir šalies taurės nugalėtojai. Pergalę simboliškoje dvikovoje šventė Paryžiaus "Saint-Germain", rezultatu 2-1 įveikęs "Monaco".

30-ąją minutę Djibrilis Sidibe po nuostabaus Youri Tielemanso perdavimo išvedė "Monaco" į priekį, tačiau Prancūzijos čempionai antrajame kėlinyje nebuvo pajėgūs išsaugoti įgyto pranašumo.

51-ąją minutę rezultatą išlygino oficialiose rungtynėse debiutavęs gynėjas Dani Alvesas. Brazilas nuostabiu baudos smūgiu pelnė savo pirmąjį įvartį PSG gretose.

Ilgai laukti dar vieno PSG įvarčio neprireikė - 63-ąją minutę Adrienas Rabiot galva pasižymėjo po to pačio D. Alveso perdavimo. Per likusį laiką žiūrovai Maroke daugiau įvarčių neišvydo ir turnyre triumfavo paryžiečiai.

"Monaco" 1 - 2 PSG
30' [1 - 0] D. Sidibe
51' [1 - 1] D. Alves
63' [1 - 2] A. Rabiot

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10489974" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>