Prieš taurės turnyrą E.Jankauskas veja šalin mintis apie blogiausią scenarijų
2014/15 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybas „Trakai“ pradeda nuo trečiojo etapo, kuriame Kazlų Rūdoje susitiks su „Šilo“ komanda. Rungtynes laimėjusi komanda pateks į turnyro aštuntfinalį.
 
„Žinoma, mums buvo svarbu su kuria komanda suves burtai. „Šilas“ – tai tokia komanda, prieš kurią laimėjus, niekam nekils klausimų. Tačiau kas būtų, jei pralaimėtumėm? Vaikinams jau sakiau, kad turime žymiai daugiau ką pralošti, nei laimėti. Tokiose rungtynėse stipresnei komandai pats svarbiausias dalykas yra nusiteikimas rungtynėms“, - apie būsimas rungtynes kalbėjo „Trakų“ vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas, kuris per karjerą yra tapęs Lietuvos (tris kartus), Portugalijos ir Škotijos taurės laimėtoju.
 
„Visose šalyse, kuriose žaidžiau, taurė yra prestižinis trofėjus, todėl negali būti nei kalbos, kad mums šis turnyras nesvarbu“, - sakė treneris.
 
Kalbėdamas apie motyvaciją, E.Jankauskas prisiminė skaudžią pamoką 2005 metais, kai rungtyniaudamas „Nice“ ekipoje, su komandos draugais buvo priversti pripažinti pusiau mėgėjų iš III Prancūzijos lygos pranašumą.
 
„Tai silpnesnei komandai, paprastai tai būna metų rungtynės, todėl yra šiokia tokia baimė – neįvertinti priešininko. Tą padaryti yra be galo sunku, nes pasąmonėje tu žinai, kad žaisi prieš silpnesnius priešininkus. Iki dabar atsimenu, kai Prancūzijoje žaidėme su trečios lygos komanda, kuri mus tiesiog „suplėšė“. Prieš rungtynes net baisiausiame sapne negalėjome įsivaizduoti tokio scenarijaus“, - prisiminimais dalijosi E.Jankauskas.

fkt.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos