P. Nedvedas: „Esame įsitikinę, kad pateikėme tinkamą pasiūlymą už M. Locatelli“ © „Zuma press“ nuotr.

Manuelis Locatelli ir toliau yra vienas iš labiausiai medžiojamų centro saugų Europoje šį tarpsezonį. „Sassuolo“ saugo kaina yra apie 40 milijonų eurų, o labiausiai juo domisi „Juventus“ bei „Arsenal“ klubai, pasak spaudos. 

Tiesa, „Juventus“ vice-prezidentas bei buvęs legendinis futbolininkas Pavelas Nedvedas yra įsitikinęs, jog pavyks pasiekti susitarimą tarp „Sassuolo“ klubo bei „senosios senjoros“. 

P. Nedvedas „SportMediaset“ dienraščiui komentavo: Mes esame derybose su „Sassuolo“ klubu, jog įsigytume Locatelli. Mes esame įsitikinę, kad pateikėme tinkamą pasiūlymą, jog susitarimas būtų pasiektas. Esame tikri, kad susitarimą pavyks kuo greičiau pasiekti.“

Anksčiau „Sassuolo“ prezidentas teigė, kad „Arsenal“ yra pateikė pasiūlymą ir labai rimtą. Aišku, tai galėjo būti ir blefas, norint pritraukti didesnį dėmesį iš „Juventus“ klubo su kuriuo M. Locatelli dabartinis klubas palaiko gerus santykius. Žurnalistas Fabrizio Romano, tuo tarpu teigė, jog „Liverpool“ M. Locatelli įsigyti nebando. 

Kalbant apie „senąją senjorą“, taip pat žurnalistas Fabrizio Romano pranešė, jog „Juventus“ artimiausiu metu turėtų pranešti apie 19-mečio Kaio Jorge įsigijimą iš „Santos“ klubo. Susitarimas tarp klubų jau yra pasiektas, o šio transfero vertė ateityje gali kilti iki 4 milijonų eurų. 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos