„Osasuna“ po pratęsimo nusiskynė kelią į Karaliaus taurės finalą © AFP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame Karaliaus taurės atsakomajame pusfinalio mače „Osasuna“ išvykoje po pratęsimo rezultatu 1:1 sužaidė su Bilbao „Athletic“ futbolininkais ir pateko į turnyro finalą. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi minimalia „Osasuna“ pergale 1:0.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę. Šeimininkų ekipą į priekį išvedė Inaki Williamsas.

Baskų komanda ir toliau turėjo pranašumą šiame susitikime, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo ir mačas kėlėsi į pratęsimą. Pratęsimo metu šeimininkai taip pat turėjo progų pasižymėti, tačiau už tai, kad jų išnaudoti nepavyko jiems teko skaudžiai susimokėti. 116 minutę svečių gynėjas Pablo Ibanezas puikiu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką ir nutiesė savo ekipai kelią į Karaliaus taurės finalą.

Finale Pamplonos komanda susitiks su „Barcelona“ ir Madrido „Real“ poros nugalėtojais.