Oficialu: C. Ranieri po 31 metų pertraukos grįžta į „Cagliari“ ekipą

Antrame Italijos divizione rungtyniaujantis „Cagliari“ klubas oficialiai paskelbė, kad naujuoju komandos vyriausiuoju treneriu tapo po 31 metų metų grįžtantis Claudio Ranieri.

Italas „Cagliari“ prieš tai treniravo tris sezonus ir kaip strategas atsiskleidė visu gražumu nutiesdamas klubui kelią iš „Serie C“ iki „Serie A“.

„Grįžtu į „Cagliari“: visada žinojau, kad grįšiu, pareiškiau tai net tada, kai išvykau“, – klubo tinklalapyje sakė 71-erių treneris.

„Cagliari“ leido suprasti, kad galbūt man pavyks kažką pasiekti savo darbe. Per tuos trejus metus, kuriuos praleidau klube radau visus elementus, kurie man padėjo: sirgaliai, žaidėjai, vadovai, mes visi buvome tarsi vienas kumštis.“

„Šiomis dienomis padėjote man priimti šį sprendimą, kuris dėl įvairių priežasčių nebuvo lengvas. Mus sieja abipusė pagarba ir meilė, daug gražių prisiminimų.“

Claudio Ranieri labiausiai išgarsėjo kaip treneris stebuklingai laimėjęs „Premier“ lygą su „Leicester City“ ekipa 2015-16 metų sezone. Po to jam teko patreniruoti „Nantes“, „Fulham“, „Roma“, „Sampdoria“ ir „Watford“ ekipas.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...