Nyderlandai sutriuškino portugalus (VIDEO)

Pirmadienį vakare Šveicarijoje sužaistos dar vienos intriguojančios draugiškos rungtynės.

Portugalijos rinktinės susigrūmė su Nyderlandais. Ronaldo Koemano auklėtiniai parodė savo tikrąjį veidą - pasaulio čempionato dalyvius sutriuškino rezultatu 3-0.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. 11-ąją minutę pirmasis olandus į priekį išvedė Memphis Depay, pranašumą 32-ąją minutę padidino Ryanas Babelis, o pergalę pačioje susitikimo pabaigoje užtvirtino Virgilis van Dijkas.

Cristiano Ronaldo žaidė iki 68-os minutės, kai buvo pakeistas Joao Moutinho.

Portugalija 0 - 3 Nyderlandai
11' [0 - 1] M. Depay
32' [0 - 2] R. Babel
45+2' [0 - 3] V. van Dijk
61' J. Cancelo (Portugalija) pašalintas iš aikštės

• MettaworIdpeace

Nuostabios rungtynes, nuostabi taktika! Apsaudo treneris zaidejus ivairiose situacijose, ruosia ivariiems scenarijams. Kazin ar pasaulio cempionate zais bent trecdalis situ, kurie zaide siandien. Pakeistas CR, nors visi zinom, kad jis per dvi minutes gali komanda istraukt is didziausios duobes. ZOdziu puikus taktiniai manevrai ruosiantis kelti i virus pasaulio taure

• -6
  • 4tech

pralaimėjo friendly na ir? portugalai euro čempai! o kas yra nyderlandai? - amžinai "perspektyvių" lopų kurie niekada nieko nelaimi šutvė, ir čia yra faktas!

• -5
  • Kkgfdg

Cr fanboyai tai juoingi, kai musa egiptui draugiskuose, tai vos ne dievas cr, kai suzaidzia cisiskai apgailetina mac, savo stiliuj, su olandais, tai....tik draugiskos, nieko tokio