„Newcastle“ išvykoje netikėtai lengvai susitvarkė su „Leicester“ © „Reuters“ nuotr.

Penktadienį įvyko vienerios Anglijos „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą pergalę išvykoje pasiekė „Newcastle“ ekipa, kuri rezultatu 4:2 nukovė „Leicester“ futbolininkus.

Svečius į priekį 22-ąją minutę išvedė Joe Willockas, o 34-ąją „šarkų“ pranašumą padvigubino Paulas Dumettas.

Antrajame kėlinyje dubliu pasižymėjęs Callumas Wilsonas padidino „Newcastle“ pranašumą net iki keturių įvarčių.

Mačo pabaigoje Marcas Albrightonas ir Kelechi Iheanacho kiek sušvelnino „lapių“ atsilikimą, tačiau tai ir buvo viskas, ką šeimininkai nuveikė šiose rungtynėse.

„Newcastle“ po šios pergalės praktiškai užsitikrino vietą „Premier“ lygoje ir kitą sezoną.

Pala (IP: a5cefe13f)

O tai zodziu citis arba chelsea ima CL tai taip gaunas kad EPL +1 vieta atsiranda CL kitais metais ar klystu?