Milano klubai šventė pergales Italijoje © AP nuotr.

Sekmadienį tęsiasi Italijos „Serie A“ 13-ojo turo kovos.

Pergalę namuose iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie 2:0 susitvarkė su „Spezia“ ekipa.

Achrafas Hakimi 51-ąją minutę išvedė „Inter“ į priekį, o savo komandos pergalę 77-ąją minutę įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Romelu Lukaku.

„Inter“ „Serie A“ pirmenybėse šiuo metu žengia antroje vietoje.

Pirmoje pozicijoje Italijos aukščiausioje lygoje ir toliau lieka „AC Milan“ ekipa, kuri sekmadienį išvykoje rezultatu 1:2 palaužė „Sassuolo“ futbolininkus.

Rungtynes Milano ekipa pradėjo įspūdingai – sužaidus vos šešias sekundes kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Rafaelis Leao. Tai yra greičiausias įvartis per visą lygos istoriją.

Svečių pranašumą 26-ąją minutę padvigubino Alexis Saelemaekersas, o šeimininkams paguodos įvartį 89-ąją minutę pelnė Domenico Berardi.

„Atalanta“ 4:1 „Roma“

„Lazio“ 2:0 „Napoli“

„Torino“ 1:1 „Bologna“

„Benevento“ 2:0 „Genoa“

„Cagliari“ 1:1 „Udinese“